999 rezultate për

kuptuar

Milani në telashe, dëmtohet Leao dhe rrezikon ndeshjen me Napolin Dhimbje koke për Stefano Piolin, ku Rafael Leao është dëmtuar në sfidën e Portugalisë U-21 ndaj Holandës U-21, ku luzita
Server: Vucic nuk do ta njohë Kosovën Analisti politik amerikan, Daniel Sever ka deklaruar se ai beson që presidenti serb, Aleksandar Vuçiq , nuk do ta njohë
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Ka 1 arsye dhe 1 ushqim që ju shkakton kapsllëk pa e kuptuar Për shumë njerëz, është e vështirë t'i rezistojnë tundimit të një bifteku të gatuar bukur ose një hamburgeri me lëng. Pa
Festimi i Berishës u kthye në çështje, menaxheri i njohur i jep mesazh Challandes: Shpresoj ta kesh kuptuar kush është Bernard Berisha shënoi golin e vetëm të Kosovës në mbrëmjen e djeshme, ku humbën me shifrat 1-2 kundër Greqisë. Një
Je njeri i mirë apo i keq? Ky është testi për ta kuptuar Të gjithë ankohen duke thënë që bota është e mbushur me njerëz të këqij, po askush nuk mendon që mund të jetë vetë një
Kjo do të jetë treshja sulmuese e Barcelonës sezonin e ardhshëm Barcelona po përgatitet për një fillim të ri pas sezonit më të dështuar në 15 vitet e fundit ku për herë të parë ka mbet
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Sjellje hipokrite që prindërit ua kalojnë fëmijëve të tyre pa e kuptuar (FOTO LAJM) Prindërit duan më të mirat për fëmijët e tyre, por ndonjëherë, ata pa dashje i dëmtojnë ata me dashurinë dhe mbrojtjen n
Mos i vishni asnjëherë të njëjtat këpucë çdo ditë, rrezikoni pa e kuptuar Ne e kuptojmë se janë kohë të vështira financiarisht. Dhe luksin e zgjedhjes së një koleksioni këpucësh nuk e kanë shumë
Sjellje hipokrite që prindërit ua kalojnë fëmijëve të tyre pa e kuptuar (FOTO LAJM) Prindërit duan më të mirat për fëmijët e tyre, por ndonjëherë, ata pa dashje i dëmtojnë ata me dashurinë dhe mbrojtjen n
Pa kuptuar, si po shkatërrojnë smartphonët lidhjen tuaj (FOTO LAJM) Roli që telefonat inteligjentë luajnë në jetën tonë është i madh duke pasur parasysh që personi mesatar kalon mbi katër
3 gabimet e përditshme që bëni pa kuptuar kur lani rrobat me lavatriçe Lavatriçja është një ndër pajisjet më të rëndësishme elektroshtëpiake që padiskutim ka ndryshuar jetën e shumë njerëzve
Mjekët kinezë: Ju ende nuk e keni kuptuar, nëse dilni nga shtëpia epidemia bën gjëmën Ekipet kineze të ardhura në ndihmë të popullit italian të kane zhvilluar një konferencë për shtyp me presidentin e Lomba
Ancelotti ngre alarmin: Në Angli nuk e kanë kuptuar ende seriozitetin e situatës Trajneri i Evertonit e ka komentuar situatën në Angli, pas përhapjes së koronavirusit. Sipas tij ndalimi i ndeshjeve
Mjekja qetëson shqiptarë: Nëse ke imunitet të fortë, e kalon pa e kuptuar koronavirusin Doktoresha dhe psikiatria, Arjana Rreli, dha disa këshilla për qytetarët, se si të ruajnë qetësinë në këtë situatë të vë
Rama nga kongresi: Mjafton të dëgjoni Metën, për të kuptuar ku shkon liria për t'ia futur kot Ditwn e sotme, kryeministri Rama po zhvillon njw takim me të rinjtw e FRESH, ku ka thumbuar edhe Presidentin e Republikë
"O bir i nënës së vet", nëna gjen të pajetë foshnjën 3 muajshe Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë natës së djeshme në një familje në kryeqytet. Ai që tregon ngjarjen
Veset e çdo mëngjesi që po ju bëjnë të shtoni në peshë pa e kuptuar Nuk është sekret që të hash shëndetshëm dhe të lëvizësh më shumë është çelësi për humbje të suksesshme të peshës, por at
Papritur e pa kuptuar, Baby G sapo u martua (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Baby G ka qenë në qendër të vëmendjes këtë vit për jetën e saj private. Në fillim të vitit u