999 rezultate për

kuptuan

Vuçiç: Demokratët konfiskuan Kosovën, të gjithë e kuptuan mirë atë që thashë për konfliktin e ngrirë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi se të gjithë e kuptuan mirë, si në Perëndim ashtu edhe në Kosovë, atë q
Ky ishte reagimi i Ronaldinhos kur mësoi se do të dilte nga burgu (VIDEO) Ronaldinho është liruar nga burgu i Paraguay dy ditë më parë bashkë më vellain i tij pas depozituan një shumë të konside
Rama kujton incidentin e Francës në sy të Macronit: Ngatërruan himnin e Shqipërisë Kryeministri Edi Rama ka vendosur ta nisë fjalën e tij në Konferencën e Sigurisë, që po mbahet në Mynih të Gjermanisë, m
Banorët e Holtës rrëfejnë tmerrin: Kjo që ndodhi është hera e pare, nuk ka njeri të udhëzojë turistët Banorët e Holtës kanë treguar ngjarjen e sotme brenda kanionit që i mori jetën 25-vjeçares dhe rrezikoi shumë turistë të
Përplasja Serbi-Bullgari për Kosovën, Daçiç thotë se deklaratat e Borisovit u keqkuptuan Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq tha se ka biseduar me kolegen bullgare Ekaterina Zaharieva për gjithçka që ndodhi p
Çifti kthehet nga materniteti në shtëpi, harrojnë foshnjën në taksi Momente të tmerrshme paniku për një çift të ri gjerman në Hamburg, të cilët harruan foshnjën e sapolindur në taksi, teks
Luana sapo ndryshoi diçka në fytyrën e saj dhe të gjithë e kuptuan Pas publikimit të projektit të fundit muzikor Luana Vjollca duket se po i shijon shumë këto ditë të nxehta vere. Si gjit
Si e nënkuptuan deklaratën e Zaevit mediat greke Zaev: Është i mundur ndryshimi i Kushtetutës për anëtarësim në BE Zaev: Me siguri do ta hapim Kushtetutën në prag të
Hakerat i vjedhin Lazios 2 mln eurot e fundit për De Vrijn Sipas Il Tempo, Lazios hakerët i kanë vjedhur 2 milionë eurot e fundit që duhej t’i paguante te Feyenoordi për mbrojtës
Abidal korrigjon fjalët që u keqkuptuan: Messi nuk më foli keq Eric Abidal për Canal +, francezi kishte pohuar se Lionel Messi t’i ketë kërkuar që mos t’i dërgojë imazhe nga spitali,
E kuptuan se ishin vëllezër pas 60 vitesh miqësi Në një kthesë të ngrohtë të fatit, dy miqtë më të mirë kohët e fundit zbuluan pas 60 viteve të miqësisë se ata në të vër
Binjaket e ngjitura me një zemër i mbijetojnë ndarjes (VIDEO) Kur mjekët kuptuan se një nënë nga Florida po mbante binjaket e ngjitura, i thanë se ato nuk do të mund të jetojnë. Befa
Shqiptarë e serbë e keqkuptuan mandatin e Speciales Disa shqiptarë dhe serbë në Kosovë e kanë keqkuptuar mandatin e Gjykatës Speciale. Ky fakt është nxjerrë nga disa an
Tramezzani bën një urim emocionues: “Shqiptarë më mësuat se çfarë është krenaria” Me rastin e festës së Vitit të Ri, në kapërcyell të vitit 2016 dhe mbërritje të vitit 2017, një urim i vecantë dhe mjaft
Pedro shokon United pas 30 sekondash (VIDEO) Nuk kishte si të niste më keq ndeshja për United ndaj Chelseat. Skuadra e Joses Mourinhos gjendet në disavantazh që pas