999 rezultate për

kuptojne

Nga këshillat e hallës te kavanozat bosh, situatat që i kuptojnë vetëm studentët që ikin larg shtëpisë Kujtdo që i ka rastisur të ndjekë studimet larg shtëpisë, në një qytet tjetër të Shqipërisë, i kupton më së miri situata
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Burri i gazetares del lakuriq live në TV, e kuptojnë shumë vonë (VIDEO) Reporterja Melinda Meza, një korrespondente për KCRA 3 në Kaliforni filmoi aksidentalisht burrin e saj nga banjoja e sht
Koronavirusi, ylli i Milanit i "frikësuar": Njerëzit s’e kuptojnë, është çmenduri, si film Portieri i Milanit, Asmir Begovic, ka shpjeguar sesi është të jetosh në një qytet të braktisur gjatë pandemisë koronavir
Mjekja italiane zbulon kërkesat e pacientëve në momentet e fundit të jetës "Ata janë të kthjellët, nuk hyjnë në narkolepsi. Është sikur të jenë duke u mbytur, por me kalimin e kohës e kuptojnë at
Përlotet infermierja në Itali: Njerëzit nuk arrijnë të kuptojnë situatën, furnizimet po mbarojnë Një infermiere në Milano ka shpjeguar situatën brenda spitaleve në Itali. E përlotur, ajo u bëri thirrje njerëzve që të
Humbën ndeshjen e parë ndaj Lyon, Sarri: Lojtarët nuk më kuptojnë Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka folur pas humbjes befasuese ndaj Lyon në shtëpinë e këtyre të fundit. Ital
7 gjëra që vetëm çiftet që kanë lidhje të gjatë i kuptojnë Nëse shumica e pikave që kemi pasqyruar në këtë artikull reflektojnë marrëdhënien tuaj, kjo do të thotë se lidhja juaj d
A e dini si e kuptojnë macet orën? Të gjithë ata që mbajnë kafshë shtëpiake habiten shpesh me sjelljet e tyre. Nëse jeni zgjuar ndonjëherë nga putrat e ma
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Pedagogu Kristo për Ramën: Nuk e kuptoj pse ikin shqiptarët kur kanë në krye gjeniun Pegagogu dhe moderatori Erion Kristo kundërshtoi nga protesta para Parlamentit paketën “antishpifje” duke thënë se ky li
Këto probleme mund t'i kuptojnë vetëm vajzat moderne (FOTO LAJM) Thonjtë, flokët dhe takat e larta ndonjëherë mund të bëhen problem për vajzat. Të qenit vajzë mund të jetë e vështirë në
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Nga këshillat e hallës te kavanozat bosh, situatat që i kuptojnë vetëm studentët që ikin larg shtëpisë Kujtdo që i ka rastisur të ndjekë studimet larg shtëpisë, në një qytet tjetër të Shqipërisë, i kupton më së miri situata
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Nostalgji, këto gjëra do ti kuptojnë vetëm personat që kanë lindur para vitit 2000 (FOTO LAJM) Janë shumë e shumë gjëra që e kanë bërë fëmijërinë tonë dhe adoleshencën tonë të paharrueshme. Në këtë artikull do gj
Serbët fillojnë të kuptojnë, deputeti njeh pavarësinë e Kosovës Deputeti i Parlamentit të Serbisë, Nenad Canak ka pranuar publikisht pavarësinë e Kosovës. Ai gjithashtu dënoi krimet që
Nëse flisni me qenin tuaj mos u shqetësoni Nëse kthehesh në shtëpi dhe gjëja e parë që bën është të bisedosh me qenin tënd, mbase të tjerët rreth teje do mendonin
Manjani reagon ndaj deklaratës së Ambasadës së SHBA: Në daç ta kuptojnë, në daç jo Pas deklaratës së Ambasadës Amerikane, e cila tha se nxisin këdo të regjistrohet për zgjedhjet vendore të 30 qershorit,
Ish-ministri për deklaratën e Flackenstain: Foli si Rama Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka komentuar deklaratën e Fleckenstein kundrejt Kryemadhit. Sipas tij gjuha e