999 rezultate për

kuptoj

Soreca i përgjigjet Ramës për kritikat e vaksinës: Jam i habitur! E kuptoj zhgënjimin Ambasadori BE në Tiranë Luigi Soreca në një intervistë për Zërin e Amerikës shprehet se beson që negocitatat me Shqipëri
Deklarata e fortë e prodhuesit të vaksinës anti-covid: Koronavirusi zgjat 10 vite! Shefi ekzekutiv i kompanisë gjermane BioNTech, Ugur Sahin, u pyet në një konferencë shtypi se kur ai besonte se bota mun
Koeman nuk i kursen ironitë me Realin: Nuk e kuptoj VAR-in, të gjithë e dinë që ajo e Ramosit ishte penallti Ronald Koeman del hapur kundër arbitrave në kampionatin spanjoll, pas polemikave për ndeshjen Eibar-Real Madrid, ku u mo
I kërkuan dorëheqjen, justifikohet Kushi: Deklarata ime u keqkuptua! Vetëm dy ditë pasi deklarata mbi fëmijët protestues që do të bëhen subjekt i psikologëve në shkolla dhe që bëri xhiron n
"E kuptojmë shumë mirë njëri-tjetrin", Loredana flet për Mozzik dhe ribashkimin me të (VIDEO) Në dokumentarin për jetën e Loredanës u shfaq edhe Mozzik, i cili i befasoi të gjithë fansat me deklaratat e tij. Ai u s
Gazetari del nga komisariati me akuza të forta: Dhuna ka emër! Kryeredaktori i “Koha Jonë”, Qamil Xhani është liruar nga policia pas shoqërimit mbrëmjen e djeshme gjatë protestës.
Fakte për Korenë e Jugut që tregojnë se ne nuk do t'i kuptojmë kurrë Këto po që nuk i keni ditur! Korea e jugut është një nga vendet më të bukura në botë dhe me një nga kulturat më të pa
"Jeni në ankth më shumë se unë", Sara reagon pas komenteve ofenduese në shtatzëni (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka reaguar ndaj komenteve negative që ka marrë gjatë periudhës së shtatzanisë. Sara dhe Ledri pritet të bëhen
3 frazat që nuk duhet t'ua thuash kurrë fëmijëve dhe 3 alternativa në vend të tyre Në mes të një debati, pavarësisht nëse është me një fëmijë apo me adoleshent, ka disa fraza të cilat mund të mos jenë sh
Si ta kuptojmë jemi me grip apo me COVID-19, flet mjeku Në stinën e vjeshtës situata me virozat bëhet gjithnjë e vështirë dhe në një kohë pandemia, gjërat janë akoma më të komp
6 llojet e kimisë romantike dhe çfarë nënkuptojnë ato për lidhjen tuaj Kimia është një masë shumë e rëndësishme e pajtueshmërisë që në të vërtetë përfshin gjashtë elementë të ndryshëm. Atëher
BE: Kosova duhet ta kuptojë se dialogu nuk ka alternativë Bashkimi Evropian ka kërkuar nga Kosova dhe Serbia vazhdimin e dialogut dhe arritjen e kompromisit. Dialogu mes Kosov
​Sot, paraqitja e parë e Veselit para Speciales Paraqitja e parë e Kadri Veselit para Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK) në Hagë do të bëhet sot në ora 15:00.
Tërhiqet Macron: E kuptoj tronditjen e myslimanëve mbi karikaturat e profetit Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se ai i kupton ndjenjat e muslimanëve të cilët janë të tronditur nga shfaqja e
"Më morën me helikopter dhe pasi u intubova nuk kuptoja më asgjë", i riu tregon si mposhti COVID-19 Ai është vetëm 25 vjeç, pa asnjë sëmundje por iu desh të luftonte për jetën pas infeksionit me koronavirus dhe të arrint
Nga këshillat e hallës te kavanozat bosh, situatat që i kuptojnë vetëm studentët që ikin larg shtëpisë Kujtdo që i ka rastisur të ndjekë studimet larg shtëpisë, në një qytet tjetër të Shqipërisë, i kupton më së miri situata
Reagon ambasada e SHBA-së: E kuptojmë zhgënjimin e opozitës! Ambasada Amerikane ka reaguar pas votimeve në Kuvend për ndryshimet kushtetuese, ku thekson se këto ndryshime do të do t
Setien tregon arsyen pse Griezmann nuk po aktivizohet Griezmann u fut në lojë tek në minutën e fundit, në barazimin 2:2 kundër ish-skuadrës së tij Atletico mbrëmë. Një nën
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Burri i gazetares del lakuriq live në TV, e kuptojnë shumë vonë (VIDEO) Reporterja Melinda Meza, një korrespondente për KCRA 3 në Kaliforni filmoi aksidentalisht burrin e saj nga banjoja e sht