999 rezultate për

kupes

Kurrë më parë te Man.United, Solskjaer hyn në histori Dje, Manchester United festoi ndaj PSG me rezultat 2:1 dhe filloi sezonin e ri në Ligën e Kampionëve në mënyrën më të mi
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
FINALJA/ Formacionet zyrtare, Dortmund-Bayern (FOTO LAJM) Në orën 20:30 në stadiumin Allianz Arena do të luhet finalja e Superkupës së gjermanisë mes Dortmundit dhe Bayern. /albe
Sot finalja e Superkupës së Evropës mes Bayern Munchen dhe Sevillas Me finalen e Superkupës së Evropës, UEFA po kompleton sezonin 2019/2020. Në Hungari, kampionët e Ligës së Kampionëve,
"Dridhet" Bayerni, Lewandowski mund të mungojë në finalen e Superkupës Robert Lewandowski mund të jetë mungesa e madhe e Bayern Munich. Bayern Munich do të përballet me Sevillan në finalen
ZYRTARE/ Dalin datat e Kupës së Italisë! Ja kur nis dhe mbaron Lega Serie A, e cila do të zbulojë kalendarin e ri nga ora 12:00 ditën e mërkurë, por ka njoftuar gjithashtu datat e Kup
Festa e Superkupës, Teuta po jeton ëndrrën (VIDEO) Teuta fitoi për herë të parë trofeun e Superkupës së Shqipërisë. Përveç suksesit të këtij titulli, durrsakët realizo
U dëmtua në finalen e Kupës FA, Pedro duhet të operohet Pedro Rodriguez duhet t’i nënshtrohet një operacioni, pas dëmtimit që pësoi në finalen e Kupës FA. Ylli spanjoll i Ch
Zhbllokohet finalja e Kupës së Shqipërisë, Teuta në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar më shpejt nga se mund të ishte imagjinuar finalja e Kupa e Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Janë
Finalja e Kupës, Teuta-Tirana: Formacionet zyrtare Tirana dhe Teuta do të luajnë mes tyre në orën 20:00 në “Elbasan Arena” ndeshjen finale për Kupën e Shqipërisë. Të dy
A do lejohen tifozë në ndeshjen finale të Kupës së Shqipërisë? Reagon Policia e Shtetit Federata Shqiptare e Futbollit dje kërkoi leje për lejimin e një grupi të vogël tifozësh në ndeshjen finale të Kupës së
Sot finalja e madhe e Kupës së Shqipërisë, Policia merr masa Dita e sotme është një ditë e rëndësishme për të gjithë tifozët e futbollit shqiptar. Policia e Tiranës ka marrë masa
Egbo: Jemi të motivuar për fitimin e Kupës, sherri u sqarua Trajneri bardheblu, Emanuel Egbo, në konferencën për shtyp në prag të finales së Kupës ka sqaruar edhe një herë debatin
Arsenal barazon rezultatin në finalen e Kupës së FA (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 27'. Kapiteni Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë nga pika e
Zhbllokohet finalja e Kupës së FA, Chelsea në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt finalja e Kupës së FA mes Chelsea dhe Arsenal. Janë "blutë e londrës" ata që kanë kalau
Portieri i Chelsea, lojtari më i vjetër që luan në një finale të Kupës FA Willy Caballero do të shënojë një rekord me të vërshëlluar gjyqtari në finalen e Kupës FA. Portieri argjentinas, Caba
Nesër finalja e kupës, FSHF hap dyert për tifozët me një kusht Të dielën pritet të zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë ndërmjet Tiranës dhe Teutës. Ndeshja do të luhet në stad
FSHF publikon planin: Finalja e Kupës së Shqipërisë në futbollin femrave Finalja e Kupës së Shqipërisë për femra do të luhet ditën e enjte (30 korrik) në stadiumin “Elbasan Arena”. Sfida Vllazn
Bayerni drejt triumfit në Kupë, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Bayerni duket i pandalshëm në Gjermani. Pas fitimit të titullit kampion, është shumë pranë edhe fitimit të Kupës. "Ba
Zhbllokohet finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayerni në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen ka zhbllokuar finalen e Kupës së Gjermanisë përballë Bayern Leverkusen. Për "bavarezët" ka shënuar Dav