999 rezultate për

kupen

Ky do të jetë kundërshtari i Liverpool në gjysmëfinales në Kupën e Botës për Klube Liverpooli ka mësuar tashmë kundërshtarin e tyre në gjysmëfinale të Kupës së Botës për Klube që po zhvillohet në Katar.
Deschamps rinovon kontratën me Francën Didier Deschamps ka rinovuar bashkëpunimin e tij me Federatën Franceze të Futbollit, për të drejtuar “gjelat” deri në fu
Do ndanin kupën bashkë, merr fund miqësia e Enedës dhe Fifit (FOTO LAJM) Miqësia mes Eneda Tarifës dhe koleges së saj Filloreta Raçit që njihet ndryshe si Fifi është përçarë. Dy këngëtaret, me
Klopp prezanton listën për Kupën e Botës, cfarë vendimi është marrë për Shaqirin Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka z
ZYRTARE: Liverpoolin e gjen belaja, 2 ndeshje në 24 orë Tashmë ishte zyrtare që ndeshja gjysmëfinale në Kupën e Botës për klube do të zhvillohej me 18 dhjetor. Reds do të pë
"Men’s physique", sportisti shqiptar shpallet kampion i Europës Sporti kosovar vazhdon të sjellë lajme të mira nga arena ndërkombëtare. Sot fitnes modeli Petrit Mehmeti ka marrë kup
Higuain tregon sesi humbi Argjentina Kupën e Botës (VIDEO) Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka folur për Kupën e Botës 2014 dhe rastin e artë të humbur, i cili i kushtoi me
ZYRTARE: De Gea te United deri në vitin 2023 Portieri i Manchester United, David De Gea ka nënshkruar kontratë afat gjate me klubin që do ta mbajë atë në Old Traffor
Ky është kundërshtari i Liverpool-it për Kupën e Botës Liverpooli do të udhëtojë drejt Katarit gjatë muajit dhjetor, për të marrë pjesë në Kupën e Botës për Klube. “The Red
Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
Partizani fiton Super Kupën, mposht Kukësin në shtesë Partizani ka arritur të shpallet kampione Super Kupës pasi mundi Kukësin. Futbollisti i Partizanit, Braun u kthye në
Spektakël në Superkupën e Europës, Chelsea barazon rezultatin (VIDEO) Vetëm 5 minuta ka zgjatur avantazhi i Liverpool përballë Chelsea. Një penallti e fituar nga blutë u kthye në gol ng
Chelsea dhe Liverpool përplasen kupën mijëra kilometra larg Anglisë Garat europiane rikthehen edhe një herë në qendër të vëmendjes, me Liverpool dhe Chelsea që takohen në finale të Superku
Dortmund thyen Bayernin, fiton Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Dortmund ka fituar Superkupën e Gjermanisë, duke mposhtur Bajernin me rezultat të pastër 2:0. Golat i shënuan Paco Al
PSG fitoi Superkupën, Mbappe largon me forcë Neymarin nga festa e klubit (VIDEO) PSG ka fituar sot Superkupën e Francës duke mposhtur Rennes 2:1. Golat për Parisin i shënuan Mbappe dhe Di Maria, ndë
PSG-ja triumfon me përmbysje ndaj Rennes, fiton për të 7 herë radhazi Superkupën (VIDEO) Skuadra që ka fituar Superkupën e Francës është Paris Saint Germain. Kampionët e Ligue 1 e kanë nisur me trofe edicio
Salah dhe Firmino kthehen në stërvitje te Liverpooli Dy yjet e Liverpoolit Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë përfunduar pushimet dhe janë kthyer në stërvitje. Egjipt
ZYRTARE/ Evra i jep fund karrierës në futboll me një video emocionuese (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Manchester United dhe Francës, Patrice Evra i ka dhënë fund karrierës në futbollin aktiv. Lajmi është
Ajaxi fiton Superkupën e Holandës, mposht në finale PSV-në (VIDEO) Ajax e ka nisur sezonin e ri duke fituar trofe. Skuadra nga Amsterdami ka fituar Superkupën e Holandës pasi ka mposht
Algjeria fiton Kupën e Afrikës, nuk ja del Senegali i Mane Algjeria është fituesja e Kupës së Afrikës, teksa mposhti në finale përfaqësuesen e Senegalit. Finalja e luajtur në s