999 rezultate për

kuoten

Forcohet dollari, çfarë po ndodh me euron Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të Martë, duke mbetur në kuotën e 121.2 lekëve sikurse dje. Ndër
Euro 2020/ Spanja "blindon" kreun, Italia nis arratinë (VIDEO) Spanja është praktikisht ekipi i parë që kualifikohet në Euro 2020. Kombëtarja iberike mposhti 4-0 Ishujt Faraoe, duk
Messi arrinë shifrën e 50 golave këtë sezon me Barcelonën Messi ka kapur shifrën e 50 golave në sezonin 2018/19. Leo Messi ka shënuar dy gola në barazimin që Barcelona po e me
Benfica fiton titulllin e 37 në histori Benfica feston titullin e 37-të kampion në Portugali një rekord absolut ky në futbollin luzitan. Shqiponjave të Lisb
Piatek dy gola larg rekordit historik Kundër Frosinone, në sfidën e radhës në kampionat, polaku i Milan duhet të tentojë të ndërpresë agjerimin e golave që zg
Kukësit i mjafton një gol i Shkurtaj për të kaluar Tiranën (VIDEO) Me stadiumin e boshatisur dhe Ngoo të rikthyer, te Tirana ndihet sërish ankthi dhe rreziku i rënies nga Superioria. F
Liverpool kërkon dominim përballë Portos, formacionet zyrtare Liverpooli do të synojë ta marrë kontrollin e duelit çerekfinal në Ligën e Kampionëve kundër Portos, të cilën e pret son
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Bernabeu njeh vetëm një rezultat ndaj Barcelonës (VIDEO) Ndeshje tjetër, rezultat i njëjtë , Reali ka harruar të fitojë përballë Barcelonës, shkruan Albeu.com Vetëm në 3 ditë
Asani i jep fitoren Partizanit ndaj Kastriotit Partizani ka mposhtur me rezultatin 1-0 Kastriotin në takimin e vlefshëm për javën e 3-të të Kategorisë Superiore. N
Kroacia turpëron Argjentinën e Messit me shokë (VIDEO) Kroacia bëri një super ndeshje ndaj Argjentinës, ku arriti të marrë edhe një fitore të merituar. Yjet ballkanas fitu
Ndalet përkohësisht rënia e euros, më e keqja pritet në ditët në vijim Mëngjesin e së mërkurës, në tregun e këmbimit valutor është regjistruar një rritje e lehtë me 0.1 lekë për njësi e valut
Manchester City shpartallon Swansean (VIDEO) ​Manchester City mori një fitore të lehtë sot ndaj Swanseat me shifrat 5-0 në “Etihad Stadium”. David Silva (12
Kamza merr tri pikët e arta ndaj Lushnjës (VIDEO) Kamza ka arritur një fitore minimale ndaj Lushnjës në fushën e saj që i japin shpresë për qëndrimin në Superligë. He
Euroja fillon merr veten, çfarë ndodhi në dy ditët e fundit Monedha e përbashkët ka fituar pikë ndaj lekut vendas per të dytën ditë radhazi. Një euro u këmbye sot në vend në ku
Luftëtari shpërdoron raste pafund, Teutës i mjafton vetëm Moçka (VIDEO) Sfida mes Luftëtarit dhe Teutës është mbyllur në barazim pa gola në Gjirokastër, ndeshje e vlefshme për javën e 28 të Su
Kë favorizojnë bastoret për ndeshjen Juventus – Real Madrid? Juventus do të jetë nikoqir i Real Madridit të martën mbrëma në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve mes d
Takimi Trump-Kim Jung Un edhe në baste: Ja sa e ka kuotën takimi historik Bastorja e njohur “Mozzart” i ka publikuar kuotat për takimin e paralajmëruar të liderët të SHBA-vë, Donald Trump dhe at
Lushnja surprizon Teutën dhe i merr fitoren në minutën e 93 U mbyll në “Roza Haxhiu” me fitoren e vendasve takimi midis Lushnjës dhe Teutës. Edhe pse me 100 “halle” dhe pa trajner,
Kjo është mënyra e vetme si mund të kalojë Skënderbeu fazën e grupeve Humbja e pësuar në Serbi ka bërë që shanset e korçarëve për të kaluar në fazën tjetër të zbehen. Megjithatë, duke mbetur