999 rezultate për

kunis

Mila Kunis sjell në jetë fëminë e dytë Aktorja 33-vjeçare Mila Kunis dhe Ashtin Kutcher janë bërë prindër për herë të dytë. Mila Kunis ka sjellë në jetë nj
Rihapen debatet në Hollywood/ Kunis: Producenti më kërcënoi të pozoja nudo Aktorja Mila Kunis ka rrëfyer një histori prekëse, teksa u shpreh se disa vite më parë, një producent filmash e kishte u
Mila Kunis do sjellë në jetë një... Aktori Ashtun Kutcher ka treguar gjininë e fëmijës që po pret me bashkëshorten e tij, Mila Kunis. I ftuar në emisionin “
Mila Kunis heq unazën e fejesës, arsyeja befasuese Kush tha që të famshmit nuk kursejnë? Përkundrazi kursejnë shumë, madje janë të aftë të heqin nga gishti unazen e ty
Zgjerohet familja e Ashton Kutcher dhe Mila Kunis Revista “People” ka konfirmuar se çifti Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajm
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher martohen në fshehtësi Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë martuar në një ceremoni sekrete gjatë 4 korrikut. Ceremonia ka qënë me miq e të afërm
Mila Kunis akuzohet për vjedhjen e një pule (FOTO LAJM) Një konkurencë e ashpër ndaj dy shoqeve të fëmijërisë duket se do i ndjekë gjatë gjithë jetës, pasi një akuzë mjaft absu
Kutcher dhe Kunis tashmë të martuar Të gjitha thashethemet tashmë janë konfirmuar ku Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë martuar. Pavarësisht faktit se ata k
Martohen Kunis dhe Kutcher? Ende nuk dihet nëse ata janë zyrtarisht të martuar, por Mila Kunis është fotografuar me një unazë në dorën e saj të majt
Mila Kunis një nënë me kohë të plotë (FOTO LAJM) Pak ditë pas sjelljes në jetë të një vajze, qarkullonin thashethemet se Mila Kunis e kishte tradhëtuar bashkëshorti i sa
Parukieria nxjerr në shesh tradhëtitë e aktorit Ashton Kutcher (FOTO LAJM) Ende nuk e dimë sesi ka reaguar Mila Kunis për tradhëtinë e bashkëshortit, por një femër është futur në mes të çiftit. A
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher bëhen prindër (FOTO LAJM) Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë prindër të një vajze. Kohët e fundit paparacët ndiqnin çdo lëvizje që bënte akto
Mila Kunis së shpejti nënë (FOTO LAJM) Ndërsa ditët kalojnë, aktorja Mila Kunis është fotografuar sërish teksa është në shoqërinë e një mikeshe dhe nuk është p
Nostalgji, Kunis kujton mesazhin që i ka dhënë Williams Aktorja e famshme Mila Kunis është kthyer pas në kohë, ndërsa është rrëfyer për mesazhin që Robin Williams i ka dhënë as
Kunis nuk fsheh shtatzëninë, aspak në siklet për format Aktorja Mila Kunis nuk e fsheh më shtatzëninë e saj. Ajo i'a ka dalë mbanë që të vijojë të joshë me përzgjedhjet e saj t
Tregon shtatzëninë, Mila Kunis shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Mila Kunis, pavarësisht se është shtatzëne, nuk e ka harruar aspak tapetin e kuq, e as atë të premierës së filmit Third
Kunis hedh poshtë zërat për ndarje Në një intervistë për mediat amerikane, aktorja Mila Kunis ka deklaruar se ajo nuk ndjehet e bukur dhe se marrëdhënia me
Mila Kunis nuk fsheh dot më shtatzëninë (FOTO LAJM) Mila Kunis e ka të pamundur të fshehë shtatzëninë, pasi duken qartë format. Së bashku me të fejuarin Ashton Kutcher, ata
Kunis dhe kunata Tausha të dyja shtatzënë (FOTO LAJM) Aktorja 30-vjeçare Mila Kunis dhe motra e Ashton, Tausha Kutcher, janë që të dyja shtatzënë. Dy kunatat e fotografuan në
Kunis dhe Kutcher blejnë 10 mln $ shtëpinë Marrëdhënia e tyre po fuqizohet dita-ditës, e ndërsa ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë, e ka bërë çiftin Kunis dh