E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

kunguj

Ndoka nuk kursehet ndaj Ramës: Të përfundojë me një banane në ... Kreu i demokristianëve Nard Ndoka ka bërë një postim të ashpër në rrjetin social Facebook kundër kryeministrit Rama.
Kungujt e njomë janë plot vlera ushqyese Kungujt janë plot vlera ushqyese dhe vitamina. Konsumimi i tyre përvec se është i këshillueshëm pasi ndihmon trupin e nj
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse hani kunguj të njomë Kungujt janë plot vlera ushqyese dhe vitamina. Konsumimi i tyre përvecc se është i këshillueshëm pasi ndihmon trupin e n
Këta kunguj janë në bahçen e një shqiptari (FOTO LAJM) Shqiptari nga Kosova që jeton në Luksemburg, Muhamet Kokalla, ka zbuluar disa kunguj mjaft të pazakontë. Këta kungujt
Lazanjë me kunguj dhe djathë Përbërësit: – 600 g kungullesha – 50 g gjalpë – 1 lugë e vogël erëza, – Piper i bardhë, – 12 fletë lazanje – Kri
Kungujt më të frikshëm të gdhendur ndonjëherë! (FOTO LAJM) Gdhendja e një kungulli është një pjesë e rëndësishme e çdo Halloëeen. Edhe pse gdhendja e kungujve ka qenë një prak
Vodhën kunguj, arrestohet katër të rinj shqiptarë Policia ka vënë në pranga katër të rinj shqiptarë në Itali pasi kanë grabitur kunguj. Të rinjtë kanë vjedhur 25 kuti
Lazanjë me kunguj dhe djathë Përbërësit: – 600 g kungullesha – 50 g gjalpë – 1 lugë e vogël erëza, – Piper i bardhë, – 12 fletë lazanje – Kri
Kunguj në furrë Përbërësit 7 kungulleshka vaj ulliri 3 copa bukë e ndenjur pak majdanoz 2 Hudhra ¾ djathë kaçkavall 3 vezë kri
Supë e ftohtë me kastravecë dhe kunguj Përbërësit për 4 persona: » 2 kunguj » 2 kastravecë » 500gr kos i bardhë i trashë » 2/3 degë koriandër e fresk
Omëletë me kunguj dhe domate Një pjatë e thjeshtë, por shumë e shijshme. Mund të konsumohet dhe si vakt i plotë po ta shoqëroni me ndonjë sallatë ap
Supë kremoze me kungull dhe djathë bebe Përveç djathit bebe, gjethet e mentes do t’i japin supës një shije të freskët, ashtu siç i duhet verës! Një recetë e
Ja pse duhet të konsumoni mjalt me kunguj Mjalti me kungull është një mënyrë e mirë për të gjithë personat të cilët kanë nivel të lartë të kolesterolit dhe artero
Kunguj të mbushur me oriz Kunguj të mbushur me oriz një recetë e thjeshtë dhe e shijshme. Për të përgatitur këtë duhet që të kemi këto përbërës, 1
Kungujt e frikshëm për Halloween (FOTO LAJM) 31 tetori është Halloweeni, festa që organizohet në çdo vend të botës. Fillimisht u festua në SHBA dhe më pas u përhap m
Në hapësirë kanë nisur të rriten kunguj dhe brokoli Në hapësirë kanë nisur të rriten kunguj dhe brokoli. Po po ky është projekti i fundit i NASA-s. Sipas përllogaritjeve të
Sallatë me kunguj Përbërësit: 3 kunguj me ngjyrë të çelët të freskët, 2 qepë të njoma, 3 rriska buke (pancarre), vaj ulliri, 150 gr djathë
Kunguj me kos Përbërësit: 4 kunguj, 3 hudra, 2 gota kos, kripe, vaj ulliri pak uje. Përgatitja: Marrim kungujt i lajme dhe i pr
Hidhen në ujë si kunguj (VIDEO) Një garë e çuditshme në pishinë. Studentët e universiteteve garojnë në një pishinë në Colorado të SHBA-ve për hedhjen më