999 rezultate për

kundrejt

Kosovari kapet "mat" në Korçë, çfarë e çoi pas hekurave Policia e Korçës ka goditur tre raste të trafikimit të klandestinëve, duke vënë në pranga një person dhe dy të tjerë jan
16 emigrantë në makinë kundrejt fitimit, e pëson 26-vjeçari Vijon operacioni policor i koduar “Perimetri”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies n
Mbushi makinën me sirianë, policia i prish planet 68 vjeçarit Një 65 vjeçar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi akuzohet për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit k
"Toka e premtuar", arrestohet korçari teksa transportonte një familje drejt Kosovës Një 52 vjeçar është arrestuar në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, teksa po transportonte një familje me 5 pjestarë nga Afg
Kërkonin të kalonin emigrantë drejt BE-se kundrejt pagesës, një person në pranga tjetri në kërkim Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë së Korçës dhe një tjetër është shpallur në kërkim të cilët në këmbim
Kalonte sirianët në kufi, si u arrestua në Morinë 21 vjeçari Në pikën kufitare të Morinës në Kukës është kapur në flagrancë një 21-vjeçar nga Tirana që kundrejt pagesës ndihmonte sh
Tentoi të kalonte ilegalisht jashtë kufirit 9 sirianë, arrestohet 21-vjeçari dhe e dashura e tij Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Elbasan, pasi akuzohet se ka ndihmuar për kalim të paligjshëm të kufijve,
U premtuan tokë 31 emigrantëve, përfundojnë keq tre të rinj nga Tirana (VIDEO) Ppolicia e Qarkut Korçë ka vijuar operacionin e koduar "Perimetri", duke goditur veprimtarinë kriminale në fushën e dhën
Transportonin klandestinë, vihen në pranga 3 persona në Korçë Policia e Korçës kanë vënë në pranga tre persona të cilët u kapën duke transportuar kundrejt fitimit 14 emigrantë të pa
Toka e premtuar: Merr fund grupi i cili kalonte emigrantë në rrugë të paligjshme (VIDEO) Policia e Korçës ka vijuar operacionin policor i koduar "Perimetri", duke arrestuar 5 shtetas të cilët transportonin emi
Kushton mijëra dollarë, zbulohet distanca nga e cila u qëllua me snajper kundrejt Çapjas Detaje të reja zbardhen nga atentati me snajper i planifikuar më tetë qershor ndaj Ardian Çapjas. Pas shumë verifikim
Me klandestinë në makinë, si u kapën dy durrsakët në Gramsh Dy persona janë arrestuar nga Policia pasi janë kapur duke transportuar me makinen e tyre 4 shtetas të huaj, për të kal
Zaida Çobo zbardh detaje nga takimi me Veliun: Ndjesën kundrejt fëmijës s’kam për ta pranuar kurrë Nëna e 15-vjeçarit të dhunuar disa javë më parë nga policia në Tiranë, Zaida Çobo pas takimit me drejtorin e Përgjithshë
"Fshinte" kallzimet penale kundrejt shumave të majme, dosja e avokatit shkon në SPAK Policia e Fierit ka arrestuar një avokat, të shpallur në kërkim për “Korrupsion pasiv" dhe "Ushtrim i ndikimit të paligj
Kalonte ilegalisht njerëz në Kakavijë, kapet shqiptari Një 37 vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare pasi akuzohet për trafikim të paligjshëm të personave jashtë kufirit
Qeveria heq dorë nga PPP për Thumanë-Kashar-Lekaj, do të ndërtohet nga privati kundrejt tarifës Pasi qeveria shqiptare prishi në mënyrë të njëanshme, kontratën koncesionare me Partneritet Publik-Privat për ndërtimin
Transportonte klandestinë për 1 mijë euro secili, durrsaku kapet mat në unazën e Gramshit Një 44 vjecar ka përfunduar në prangat e policisë pasi u kap duke transportuar 9 shtetas të huaj, kundrejt fitimit 440
Eskorta nga 100 deri 500 euro, përse akuzohet "Zogu i Tiranës" Gjatë mbrëmjes së djeshme mësohet të jetë shoqëruar në polici Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës". Her
Kompozitorja ngre akuza kundrejt “Festivalit të RTSH, sulmon Vera Grabockën "Elvana Gjata do të marrë këtë vit çmimin e parë, për të përfaqësuar më tej Shqipërinë në Eurovision" Pavarësisht se
Barcelona u tall me Neymarin? Ky është ylli që synohet kundrejt 300 milion eurove Ylli francez, Kylian Mbappe thuhet se është bërë objektivi kryesor merkatos së verës për klubin e Barcelonës. Kampion