999 rezultate për

kundravajtje

U përplas nga makina në kundravajtje, historia e trishtë e mësueses që vdiq Ditën e djeshme në autostradën e Milotit u aksidentuan dy makina ku vdiq një mësuese. Një makinë "Benz" po ecte në s
Po ecte kundravajtje, 5 të plagosur rëndë në Milot-Mamurras Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Mamurras. Nga raportimet e para mësohet se janë përplasur dy m
Tahiri tregon risitë në ligjin e kundravajtjes Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri përmes një statusi në Facebook ka bërë të ditur se që nga fillimi i këtij viti, pr
I dehur dhe kundravajtje, arrestohet 53-vjeçari në Krujë Policia e Krujës bëjnë më dije se kanë vënë në pranga një 53-vjeçar pasi në gjendje të dehur aksidentoi një mjet ndërkoh
Parandalohet tragjedia, kapet shoferi i dehur në kundravajtje në Unazën e Tiranës (VIDEO) Një drejtues mjeti është arrestuar që në orët e para të ditës, pasi ka qënë duke udhëtuar kundravajtje gjatë Unazës së T
Makina elektrike e Policisë hyn kundravajtje, për sa orë do të gjobitet?! (FOTO LAJM) Policia ka futur 11 makina elektrike në shërbim pak kohë më parë por nuk ka ditë që ato të mos bëhen lajm. Dy foto t
Shqiptarja futet kundravajtje në Itali, ishte duke kërkuar Pokemona Nuk kanë fund ngjarjet e çuditshme për shkak të lojës “Pokemon Go”. Një 19-vjeçare shqiptare është futur kundravajtje me
Katër në pranga pasi nuk kishin leje drejtimi Katër të rinj të moshave nga 22 në 33 vjeç kanë rënë në pranga në Fier, pasi akuzohen për kundravajtje. Agjentët e qarku
Policia i merr patentën deputetit Paulin Sterkaj Deputetit socialist Paulin Sterkaj i është marrë patenta tre ditë më parë për kundravajtje. Ai është ndaluar nga Policia
Policia në kundravajtje gjobit makinën e Bashës Një foto e hedhur në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë ironi pasi policët që po gjobisin makinën e kreut të PD Lulzim B
Shfuqizohet vendimi për heqjen e patentave për kundravajtjet Ministria e Punëve të Brendshme ka vendosur shfuqizimin e vendimit për konfiskimin e lejeve të drejtimit të mjetti në ra
Papa në Tiranë, makinat "party" në unazë (VIDEO) Policia dje ishte e fokusuar e gjitha tek ardhja e Papës, dhe kontrolli në vendet e tjera linte shumë për të dëshiruar.
Berat, plan masash për kundravajtësit e pyjeve Drejtoria e Policisë Pyjore ne Berat ka regjistruar 19 kundravajtjeve penale për vitin 2013.Këtë gjë e bën të ditur spec
Audi në kundravajtje, përplas 6 makina (FOTO-LAJM) Gjashtë automjete janë përfshirë në një aksident pranë vendit të njohur si Parku i Autobusëve në kryeqytet. Sipas dëshmi
Kundravajtjet që rrezikojnë heqjen e lejes së drejtimit Sistemi i patentës me pikë parashikon se leja e drejtimit të një personi që është pajisur me këtë dokument ka 20 pikë gj
Një makinë në kundravajtje ndërpret eskortën e Kryeministrit Një makinë në kundravajtje e tipit Mercedes Benz E Class i ndërpreu rrugën eskortës së Kryeminsitrit Sali Berisha, njoft
Patentat e reja, heqje pikësh për çdo kundravajtje Ndryshimet në Kodin Rrugor detyrojnë që brenda 18 muajve shqiptarët të pajisen me patentën e re, e cila do të funksionoj
Gjykimi i deputetes Vokshi shtyhet për në shtator Gjykimi i deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi, për kundravajtje, të shtyhet për në shtator. Kryetari i Gjyka