999 rezultate për

kundra

Letra e Tërshanës për diktatorin: Shkatërruat atdheun, njerëzit tuaj po abuzojnë edhe me gra Tërshana: Enver, këtë varr po ja bani atdheut edhe me politikën tuaj të jashtëme Ndërsa ishte në paraburgim, në pritj
Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Aktiviteti i lojrave të fatit vijon ende. Së fundmi polica ka zb
Policia publikon fotografi nga aksioni kundër grupit kriminal (FOTO LAJM) Policia e Tiranës dha zyrtarisht detaje pas goditjes së një grupi që merrej me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Përv
“Nuk e duroj dot”, Arian Çani shpërthen keq kundra Ronela Hajatit (VIDEO) Kënga "Vuj" e Ronela Hajatit gjatë kësaj Kënge Magjike është kthyer në një hit shumë shpejt. Por një gjë e papritur k
Dokumenti nxjerr torturat e frikshme që përdorte sigurimi i shtetit Lista me torturat e tmerrshme që përdorte Sigurimi i Shtetit në kohën e diktaturës, të pohuara nga vetë drejtuesit e tij
Blindohet Parlamenti, qytetarët thirren të vijnë me maska kundra-gaz (FOTO LAJM) Ditën e sotme opozita e bashkuar do të protestojë përpara Parlamentit për të rrëzuar Kryeministrin Edi Rama dhe krijimin
"Si qen të psh*rrur nga frika", Murrizi reagon ashpër ndaj PD “Une kam qene deputet ne vitet kur keta qe jane sot si “Lidera” ne PD, kane qene gjysma refugjat e gjysma te largu
"Lëndë helmues ndaj gazetarëve", deputetja reagon për protestën Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi me anë të një statusi në profilin e saj të Facebook-ut, ka reaguar për v
Gjetan Keta zbulon kundërshtarin me të cilin do përballet në datën 9 mars (FOTO LAJM) Pasi u shpall Kampion Bote për peshat e mesme të Federatës WBU, boksieri shqiptar, Gjetan Keta do të zbres sërish në rin
Zbulohet një vendim i kundraligjshëm nga Haradinaj Qeveria përmes vendimit të kundërligjshëm, ka miratuar Strategjinë Shtetërore Kundër Korrupsion dhe ka urdhëruar zbatimi
Stoltenberg i jep një porosi Ivanovit dhe opozitës: Ja me ne, ja kundra nesh “Kjo është mundësi historike për këtë vend, bëhet fjalë për mundësi të papërsëritshme të bëheni anëtare të bashkësisë nd
Moruinho "shpërthen" ndaj lojtarëve: Ose me mua, ose kundra meje Sipas gazetës “The Sun” tekniku i "Djajve të Kuq" gjatë mbledhjeve të klubit ka "shpërthyer" në kritika të ashpra ndaj l
E njëjta ndërhyrje: për Juven asgjë, kundra Juves i kuq (VIDEO) Inter në rrjetet sociale e ka gjetur arsyet që i solli humbjen kundër Juventusit. Zikaltërit i qahen ndërhyerje së Pi
Vjosa Osmani: Ka deputetë të pozitës që do të votonin kundra qeverisë Sipas deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Vjosa Osmani, partitë opozitare deri më tani kanë 57 vota, dhe
Botërori me 48 skuadra, shtetet e mëdha dalin kundra këtij plani Përpara një viti FIFA miratoi zhvillimin e Botërorit të vitit 2026 me 48 skuadra. Së fundmi presidenti i këtij instit
U përplas nga makina në kundravajtje, historia e trishtë e mësueses që vdiq Ditën e djeshme në autostradën e Milotit u aksidentuan dy makina ku vdiq një mësuese. Një makinë "Benz" po ecte në s
Po ecte kundravajtje, 5 të plagosur rëndë në Milot-Mamurras Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Mamurras. Nga raportimet e para mësohet se janë përplasur dy m
Kina krijon pastruesin më të madh të ajrit në botë kundra ndotjes Zyrtarët kinezë kanë zbuluar atë që mendohet të jetë pastruesi më i madh i ajrit në botë, sipas raporteve të qeverisë. P
Snajpera në tarracë e me maska kundragaz, Policia e Shtetit po përgatitet për "luftë" Kanë mbetur më pak se dy orë nga mbajtja e protestës së opozitës në Tiranë. Ndërkohë mijëra protestues me makina e f
Ermal Meta sërish në “Sanremo” me një këngë kundra terrorizmit Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta, do jetë pjesmarrës për herë të tretë në festivalin më të madh në Itali, “San