999 rezultate për

kundra

5 ushqimet më të mira kundra plakjes Të pasurit e një lëkure të bukur e të pastër fillon që me mënyrën se si ushqehemi, por këto ushqime kundra plakjes mund
Kur jep shumë nga vetja, ja sesi marrëdhënia kthehet kundra teje Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë që të ndjeheni të pakënaqur, minojnë vlerat tuaja vetjake dhe madje ju bëjnë të pyesn
A kemi nevojë për vaksinë kundër gripit edhe gjatë pandemisë COVID-19? Gjatë këtij sezoni që përgjithësisht gripi ka qënë një ndër virozat më të përhapura, shtrohet pyetja në duhet ta bëjmë v
Blindohet Ministria e Brendshme, efektivë me kundragaz në mbrojtje të Lleshit Pas protestës së mbrëmjes së djeshme, ditën e sotme është paralajmëruar një tjetër protestë në orën 18:00, si shenjë rev
Plas te Barcelona, 4 lojtarë dalin kundra Messit Plani i presidentit Bartomeu për të ulur pagat e futbollistëve në vitet e parë të kontratave për t’i dhënë ato në vitet
Elon Musk kundra vaksinës së Bill Gates: Nuk do ta bëj kurrë as unë dhe as familja ime Elon Musk ka zbuluar se ai nuk do të marrë një vaksinë të koronavirusit kur ato të jenë në dispozicion, sepse sipas tij
Jozefina Topalli akuza të rënda opozitës: Ka bërë marrëveshje të fshehur me qeverinë Jozefina Topalli ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuzon opozitën se ka bërë marrëveshje të fshehta me q
"S'do t'i bëj më kurrë buzët ", Aurela Hoxha thyen premtimin e dhënë publikisht (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është përfolur jo pak për ndërhyrjet e saj estetike të cilat modelja në fillimet e saj refuzonte ti pranont
Aksident i rëndë në autostradë, makina në kundravatje shkakton 3 të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Milot-Fushë Krujë në afërsi të Thumanës. Burime nga v
Në fillim Kejvina tani edhe Oriola kundra Françeskës, në "komplot" edhe një djalë VIP (FOTO LAJM) Kejvina, Françeska dhe Oriola, tre emra mjaft të njohur dhe të bujshëm për shoëbizin shqiptarë. Kur flasim për këto m
Kapet 33 vjeçari në Kamëz, çfarë fshihte në shtëpi Bashkëpunimi komunitet-polici, vë në pranga një 33-vjeçar për armëmbajtje pa leje. Sekuestrohen armë zjarri, pushkë s
Meta kundra Ramës, i kthen mbrapsht ligjin për "planifikimin dhe zhvillimin e territorit" Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të Tij, në m
Tani i tregojnë të gjitha, Besi zbulon edhe dhuratën e ditëlindjes për Ajkën (FOTO LAJM) Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut ka festuar dje 1 vjetorin. Aktori i njohur dhe këngëtarja i organizuan një
Tela me gjemba, kundra-gaz dhe autobota me ujë, policia merr masat pak para protestës (FOTO LAJM) Ka nisur rrethimi me tela me gjemba dhe kangjella portative tek ndërtesa e Parlamentit. Forca të shumta policie janë
PËRGJIMI 2/ Votën ose ik tek shtëpia! Avdylaj telefonon kreut të ujësjellësit Durrës (VIDEO) Media gjermane “Bild” ka nxjerrë përgjimet mes Astrit Avdylajt dhe drejtorit e UKT-së, Ivo Doçin. Ata janë duke diskutua
Tensionohet protesta, policia vendos maskat kundragaz Është tensionuar ashpër situata në protestën e opozitës, e cila ka lëvizur drejt parlamentit shqiptar. Një sërë kapsolla
Letra e Tërshanës për diktatorin: Shkatërruat atdheun, njerëzit tuaj po abuzojnë edhe me gra Tërshana: Enver, këtë varr po ja bani atdheut edhe me politikën tuaj të jashtëme Ndërsa ishte në paraburgim, në pritj
Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Aktiviteti i lojrave të fatit vijon ende. Së fundmi polica ka zb
Policia publikon fotografi nga aksioni kundër grupit kriminal (FOTO LAJM) Policia e Tiranës dha zyrtarisht detaje pas goditjes së një grupi që merrej me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Përv
“Nuk e duroj dot”, Arian Çani shpërthen keq kundra Ronela Hajatit (VIDEO) Kënga "Vuj" e Ronela Hajatit gjatë kësaj Kënge Magjike është kthyer në një hit shumë shpejt. Por një gjë e papritur k