999 rezultate për

kundert

U shkarkua nga KPK, gruaja e Ardian Fullanit humbet betejën edhe në KPA Ish-anëtarja e Gjykatës së Lartë Arjana Fullani ka humbur betejën me KPA. Kolegji posaçëm i apelimit ka cilësuar të d
Meri Shehu nxjerr parashikimin për muajin tetor: Mund të dëgjojmë për luftra Astrologia Meri Shehu bëri parashikimin e përmuajshëm të shenjave të horoskopit dhe paralajmëroi se Tetori do jetë shumë
Alarm fals, këto ushqime janë akuzuar si të pashëndëtshme por është e kundërta Njerëzit dëshirojnë të dinë se cilat ushqime janë të mira për trupin tonë dhe cilat na bëjnë dëm. Por, ndonjëherë shk
"Mos e gjykoni për Championsin, Ronaldo ka qenë i suksesshëm te Juve" Cristiano Ronaldo ia ka dëshmuar të gjithëve të kundërtën me kalimin te Juventusi, pavarësisht se ka dështuar në Evropë,
Ish-ambasadori reagon ashpër ndaj vendimit për dasmat: A je në vete qeveri Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, Lulzim Peci, ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për lejimin e organizimit
Shumë yjeve i ka rënë çmimi, e kundërta ndodh me Marash Kumbullën Nuk mund të mungonte një lajm për Marash Kumbullën në mediet italiane as ditën e sotme. Mbrojtësi shqiptar kërkohet n
Paralajmërimi për bizneset: Edhe 2 ditë kohë për aplikimin, pastaj fillojnë gjobat! Dy ditë nga përfundimi i afatit, Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka paralajmëruar bizneset që të kryejnë aplikimin o
Qeveria s’e ka në axhendë rifillimin e futbollit, FSHF ngulmon për të kundërtën Ditën e djeshme, ministrja e shëndetësisë, Ogerta Manastriliu, tha se nuk është në planet e hapjes së ngadaltë sporti dh
Bjond kaçurrels me sy bojëqielli, djali i "fshehtë" Drake është totalisht e kundërta e të atit (FOTO LAJM) Djali i Drake, Adonis ka bërë debutimin e tij të parë në Instagram, më shumë se dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Dr
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Kishit parë gjithmonë të kundërtën, grerëza helmon dhe tërheq merimangën gjigande (VIDEO) Një foto e pabesueshme që tregon një grerëzën duke zvarritur një merimangë gjuetare është bërë virale në internet. Im
LVV-LDK, me qëndrime të kundërta rreth demarkacionit Nga qeveria malazeze kanë thënë për “Zërin” se çështja e demarkacionit ka përfunduar me nënshkrimin e marrëveshjes, megj
Dash Shehi i bën thirrje publike Jozefina Topallit: Kthehu në politikë, na duhesh! Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi gjatë një interviste për mediat tha se para 5-6 vitesh mendonte se Rama ishte njeri i ku
Zaev e kishte ndarë mendjen për dorëheqjen, kush e bindi për të kundërtën Deputeti shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Artan Grubi, ka konfirmuar se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev ishte i vendos
Në këtë lokal klienti nuk ka gjithnjë të drejtë, kush thyen rregullat “fluturon” jashtë Nëse në të gjithë botën, klienti ka gjithnjë të drejtë, në këtë bar në Tokyo ndodh e kundërta. Nëse klientët nuk i bi
Fëmijë të mërzitur në shkollë, shihni ç’bën ky baba për të kundërtën (VIDEO) Një baba i shqetësuar për fëmijët e tij, të cilët çdo të hënë shkonin me mërzi në shkollë dhe ktheheshin tejet të lodhur
Zbuloni arsyet përse shenja e kundërt në astrologji është shpirti juaj binjak Të kundërtat tërheqin,të paktën kështu thuhet e besohet gjerësisht. Ashtu siç mund ta merrni me mend, nuk është gjithmon
PS-PD reagime të kundërta mbi raportin e OSBE, asnjë shpresë për mirëkuptim aporti përfundimtar i misionit vëzhgues të zgjedhjeve vendore të OSBE / ODIHR solli reagime të ndryshme mes forcave poli
Alarm fals, këto ushqime janë akuzuar si të pashëndëtshme por është e kundërta Njerëzit dëshirojnë të dinë se cilat ushqime janë të mira për trupin tonë dhe cilat na bëjnë dëm. Por, ndonjëherë shk