999 rezultate për

kunatin

Si eliminoi Enver Hoxha kunatin dhe të gjithë miqtë e tij Pasi mbërrin në majë të pushtetit Enver Hoxha nuk do të kujdesej vetëm të dërgonte në plumb apo në burg bashkëpunëtorët
Hajdari përlotet para KPK : Isha e kërcënuar, shkova të jetoja disa kohë me kunatin Gjyqtarja e Apelit Fatmira Hajdari është përlotur sot para KPK teksa ka folur për ndërtimin pa leje të pallatit duke thë
Denoncimi: Shqipëria në izolim, kunati i Erion Veliaj zhvillon dasmë Sipas urdhërave të qeverisë, sqiptarët duhet ta kalojnë të dielën e Bajramit të mbyllur në shtëpi. Por si duket kjo v
Tentoi të eliminojë kunatin, arrestohet 45 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 45-vjeçar që tentoi të vriste me thikë kunatin e tij, i cili ndodhet jashtë rrezikut
Ekzekutoi me breshëri plumbash ish-gruan dhe kunatin, si Fatmir Kolecaj qëlloi dhe mbi veten Pasi ekzekutoi me breshëri plumbash ish-bashkëshorten dhe kunatin para tre ditësh, mbrëmjen e djeshme Fatmir Kolecaj pas
Bashkëpunim me kunatin, Luana sjell këngë të re me Getoarin (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka gati këngën e rradhës e këtë herë vjen me një bashkëpunim shumë të veçantë. Luana është bërë bashkë me
Loredana dhe Mozzik "thumbohen" lart e poshtë, si është marrëdhënia e saj me ish-kunatin (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm njoftoi se lidhja e saj me bashkëshortin M
Një plumb në fytyrë, zbulohet shkaku pse shqiptari eliminoi kunatin në Itali 45 vjeçari Shpendi Alushi është vrarë nga kunati dhe e gjitha erdhi pas një sherri për motive banale. Kunati i tij Lu
Ngjarja që tronditi Korçën, si ekzekutoi kunatin e më pas veten para 6 policëve Banush Zerellari, vëllai i Sefedin Zerellari ka spiunuar në policinë e Korçës, Sefedinin, duke i thënë policëve se Gramo
Zbulohet motivi, vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan Korçë-Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nakodhe kunati i tij
"I hyri dheut për 13 mijë euro", flasin miqtë e korçarit që vrau kunatin dhe më pas veten Dy ngjarje të rënda të lidhura ngushtë më njëra tjetrën kanë tronditur dy ditët e fundit qytetin e Korçës. Ditën e dj
Detaje tronditëse: Si vrau kunatin e më pas veten për 13 mijë euro Ditën e djeshme, një 57 vjeçar u gjet i vdekur nga bashkëshortja e tij në qytetin e Korçës. Në hetimet e policisë dysho
E rëndë në Korçë: Dje vrau kunatin, sot vret veten me armë zjarri Vetëm pak minuta më parë ka vrarë veten Sefedin Zenellari, 71-vjeç kunati i 57 vjeçarit Gramoz Nako të gjetur të vrarë
Nëna me foshnjën 2 muajshe në gji godet me thikë kunatin Një 18-vjeçare, nënë e një foshnje 2-muajshe, është proceduar penalisht në gjendje të lirë nga Policia e Tiranës, pasi d
Tronditet familja në Tiranë, 17 vjeçarja plagos me thikë kunatin Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Një 17-vjeçare ka plagosur me thikë kunatin mbrë
Plas një skandal korrupsioni me kunatin e Ulsi Manjës Rast flagrant korrupsioni në drejtorinë e Tatimeve Tiranë. Kështu shprehet punonjësi i këtij institucioni, i cili ka
"K*urvë e keqe, e bën edhe me kunatin tënd", shqiptari përndjek ish-gruan Shqiptari shpërthen në një xhelozi të çmendur për gruan, pas shumë vitesh martese të lumtur. Mediat italiane shkruajnë s
Sherr me kunatin, plagoset i riu shqiptar Një sherr ka përfunduar në plagosje ditën e sotme në Itali. Sherri ka nisur në qendrën e ndihmës sociale të Bashkisë
Merret vendimi për kunatin e dy biznesmenëve më të kërkuar në Indi Dhoma Penale e Gjykatës së Tiranës ka lënë në burg Hitesh Patel, indianin e arrestuar dy ditë më parë në Rinas si person
I vranë kunatin dhe mikun, kush është "i forti" i Vlorës që u plagos sot (FOTO & VIDEO) Dy persona janë vrarë sot me breshëri automatiku në Vlorë. Viktimat janë identifikuar si Orest Rexho dhe A. Hasani,