999 rezultate për

kumbulla

Kumbulla para derbit karikon Romën Marash Kumbulla bëri një hap të rëndësishëm në karrierë në merkaton e verës, duke kaluar nga skuadra e Veronës te Roma.
LISTA/ 50 talentet më të mirë të Europës, pjesë edhe Marash Kumbulla Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla është përzgjedhur mes 50 talenteve më premtues të klubeve europiane që
Kumbulla "çmend" tifozët e Romës, zgjedh Lorik Canën si idhullin e tij (VIDEO) Me përfundimin e Serie A për këtë vit kalendarik, futbollistët kanë marrë kohën e nevojshme për të shijuar festat e fund
"Jam frymëzuar nga Chiellini, kundër Ronaldos dita më e mirë e jetës sime" Në këto ditë të fundit të vitit 2020, shumë njerëz të famshëm dhe futbollistë po u japin mundësi tifozëve të tyre të bëj
"Titulli do ishte bukur", Kumbulla: Këtu ka vetëm për të mësuar Marash Kumbulla e ka lënë pas infektimin me Covid-19 dhe është rikthyer përsëri nën urdhërat e trajnerit Fonseca. Mb
Super lajm, Marash Kumbulla mposht koronavirusin Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Shqiptari njoftoi në Instagram se
Prestigjozia britanike përfshin Kumbullën në lojtarët më të shtrenjtë që do i mungojnë Euro 2021 (FOTO LAJM) Marash Kumbulla e ka ngjitur shumë lart emrin e tij në futbollin europian dhe për këtë i është dashur shumë pak kohë.
Kumbulla foto me të dashurën nga karantina: Mos e nënvlerësoni virusin Mbrojtësi shqiptar i Romës, Marash Kumbulla, ka paralajmëruar "Mos e nënvlerësoni COVID-19" teksa ka zbuluar se edhe e d
Kumbulla rezulton pozitiv me Covid-19 Marash Kumbulla ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Është vetë shqiptari që ka bërë publik lajmin përmes një postimi në
FSHF gati të paguaj 45 mijë euro për të sjellë Kumbullën në Kombëtare Marash Kumbulla po shndërrohet në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Kombëtares. Me atë që tregoi në fushë me Veronën
Kumbulla mes më të mirëve në Itali, vetëm talenti i Juventusit e kalon mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla vazhdon të jetë një burim krenarie për të gjithë shqiptarët, teksa me paraqitjet e treguara deri tani, m
468 milion euro formacion, Kumbulla krah Donnarumma e De Ligt (FOTO LAJM) Marash Kumbulla është mes lojtarëve më të shtrenjtë nën 21 vjeç në Serie A. Transfermarkt ka publikuar formacionin me lo
E donte Italia, por Marash Kumbulla zgjodhi Shqipërinë: Shembulli që duhet ndjekur Më 8 shkurt të vitit 2000, në një kohë kur Shqipëria po provonte të ngjiste shkallët në futboll, në një tranzicion që is
Kumbulla: I lumtur për golin, Verona dhe Juric më ndryshuan jetën Pas golit ndaj Young Boys që i dha fitoren Romës në ndeshjen e parë në grupe në Europa League, Marash Kumbulla u bë sëri
Kumbulla i heq fitoren Milanit, supersfida mbyllet në barazim mes spektaklit (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 3-3 ndaj ekipit të Romës. Ekipi i “Djallit” e kishte ndeshjen në duar,
Ja kujt ja dedikon golin Kumbulla Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla ishte protagonist absolut në fitoren e Romës me përmbysje 2-1 ndaj Young Boys në tra
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Gjenial Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO) Roma ka arritur që brenda pak minutash të përmbysë Young Boys në Zvicër me anë të dy futbollistëve Peres dhe shqiptarin
Kumbulla: Te Roma qeshim pafund, kapiteni ynë do rikthehet të jetë vetvetja Marash Kumbulla në fundin e merkatos arriti të transferohet në një klub të madh në Serie A dhe Roma e mirëpriti, duke e
Forma e dobët me Kombëtaren dhe rikthimi i Smalling detyron Kumbullën të pranojë stolin Marash Kumbulla do të ketë disa momente vështirësie të cilat duhet t’i tejkalojë, për t’u kthyer sërish në nivelet më të