999 rezultate për

kumbaro

Pas batutës së famshme, Mirela Kumbaro u bën thirrje shqiptarëve: Mos blini ushqime por libra! Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro i ka bërë thirrje të gjithë njerëzve që këtë periudhë koronavirusi ta shfrytëzo
Mirela Kumbaro sqaron shprehjen që bëri bujë: Nëse s’ka libra mos e ... "Unë kam meritën që e përzgjodha dhe e rishpërndava. Mos shkoni në shtrat me dikë që nuk ka libra, sepse nuk do të dijë
Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t'i kërkuar ndjesë nënës E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb on" , ishte deputetja Mirela Kumbaro e cila si rrallëherë foli edhe për j
Ish-ministrja e shkarkuar shqetësohet për trashëgiminë, del kundër SHELL Ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka qenë e pranishme sot në zonën e Zagorisë, ku është rreshtuar kundër kompanisë
Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Si përgjigjet Rama "Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?", ishte kjo pyetja që i bëri Erma
Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke
Të ngrirë në fytyrë, si e pritën ministrat e shkarkuar lajmin (FOTO LAJM) Kryeministri, Edi Rama ka mbajtur një fjalim në Asamblenë e PS-së, ku ka njoftuar një fortunë largimesh në kabinetin e M
Aktori shpërthen ndaj Kumbaros: Hape dyqan qoftesh në Butrint! Aktori Neritan Liçaj ka patur një shpërthim ndaj Ministres së Kulturës Mirela Kumbaro. Ai e akuzon se është Ministrja
"Moj ministrja e rraskapitur, mos kujto se do të shpëtosh”, aktori i përvishet Kumbaros Aktori i njohur Neritan Liçaj, së fundmi ka reaguar për të disatën herë kundër ministres së Arsimit, Mirela Kumbaro.
"Don’t f*ck them", Kumbaro përplaset me moderatoren Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro pak ditë më parë bëri bujë të madhe me një status të postuar në TWitter. Në stat
Me një status tërboi rrjetet sociale, më në fund reagon Mirela Kumbaro Më në fund ka reaguar ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro pas atij statusi në Twitter që acaroi shumë përdoruesit e rrje
"Mos u palloni me mua": Pasi shpërtheu rrjeti, ministrja Kumbaro vjen me një tjetër reagim Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro i ka habitur të gjithë me sattusin e fundit, ku sipas sja po nxiste lexueshmërinë.
“Dont f**k them”, Kumbaro habit me postimin por i kthehen keq fansat Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, ka shkaktuar jo pak komente me postimin e fundmit në Twitter. Ndër të tjera ajo
Ministrja e Ramës injoron artistët në protestë: Teatri do të prishet, pikë! Pavarësisht se nuk është përballur kurrë vetëm për vetëm me artistët, ministrja e Ramës, Mirela Kumbaro vazhdon të mbroj
Përparim Kabo kujton amanetin e Mihal Lauarasit dhe i drejtohet ashpër Kumbaros Sociologu dhe filozofi i njohur Përparim Kabo, gjatë takimit të artistëve ditën e sotme, ka rikujtuar amanetin e regjiso
Artistët nuk heqin dorë, Derhemi fton Kumbaron dhe Veliajn në dëgjesë Artistët si cdo ditë, edhe ditën e sotme janë mbledhur në sheshin e Teatrit Kombëtar. Ndër të tjerë, ka qenë aktori A
Plas sherri mes Kumbaros dhe Vokshit në Kuvend Mbledhja e sotme e Komisionit të Medias ku e pranishme ishte edhe ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ishte mjaft e ten
E akuzuan për plagjiaturë, Kumbaro hedh poshtë projektin e Ramës Bëri bujë prezantimi i projektit të Kryeministrit, pak javë më parë në lidhje me Teatrin e Ri Kombëtar. Kjo pasi proj
Aktorët luten për shëndetin e punonjësit të teatrit Ermal Laze është një nga punonjësit e Teatrit Kombëtar është në gjendje të rëndë për jetën. Aktorët e Teatrit Kombët
Andrea dhe Çipi i dorëzojnë Kumbaros propozimet në emër të 200 vetëve Kastriot Çipi dhe Ema Andrea janë zgjedhur përfaqësues të artistëve të cilët do të diskutojnë me Kumbaron për zgjidhjen