999 rezultate për

kumarit

6 miliard dollarë pasuri, ndahet nga jeta "mbreti" i kumarit Ndahet nga jeta në moshën 98-vjeçare Stanley Ho, i quajtur si “babai” i kumarit. Manjati nga Hong Kongu, që ka merita
Haradinaj paralajmëron luftë ndaj kumarit në Kosovë Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, lidhur me koncept-dokumentin e lojërave të fatit ka deklaruar se ka marrë shumë
Shqiptarët po "çmenden" prej kumarit, drogës e alkolit! Në spitalin psikatrik të Vlorës, i cili është i vetmi në jugun e vendit nga Lushnja deri në Sarandë, pritet që me ngrohj
Tronditëse, shqiptarët bëjnë "rrush e kumbulla" 120 milion euro në kumar Kumari është një nga industritë më të mëdha të ekonomisë shqiptare. Sipas autoritetit të mbikëqyrjes së lojërave të
Rama zbythet nga premtimi për të zhdukur bixhozin nga qytetet Qeveria do të përgatisë brenda dy muajve të ardhshëm një projektligj, i cili nxit edhe më shumë përhapjen e kumarit në s
Kompanitë e kumarit arritën fitime rekord në 2017 Pronarët e kompanive të kazinove dhe lotove janë personat që po përjetojnë periudhën e artë të bizneseve të tyre. Kjo
Bleona i futet kumarit (FOTO LAJM) Bleona Qerreti ka vendosur të provojë fatin në kumar. Ajo ka qënë e shoqëruar me modelen e famshme Angela Martin. Në
Blushi sfidon kumarin: Do t'i pastroj qytetet nga "kënaqësitë e vesit" Kreu i LIBRA-s Ben Blushi ka bërë një tjetër premtim elektoral të tijin, i cili pritet të marrë jo pak vëmendje. Në
Presidenti i Filipineve i shpall luftë edhe kumarit Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, njoftoi të enjten se do të ndalojë të gjitha lojërat e fatit në internet në ve
KOMENT/ Një histori alternative e debatit të drejtoreshës së kumarit dhe Xhafës në Kuvend Debati i djeshën në Kuvend mes drejtoreshës së Njësisë së Mbikëqyrjes së Lojerave të Fatit dhe Fatmir Xhafës ka nxjerrë
Ben Affleck i fiksuar pas kumarit, gruaja dorëzohet (FOTO LAJM) Ndonëse gëzon një famë të jashtëzakondshme për hir të roleve të interpretuara për vite me radhë, ai është po aq i famshë
Si t'i shpëtoni kumarit Pavarësisht nëse vini baste në sport, blini karta gërvishtëse, luani ruletë, poker ose ‘slots machine’ në kazino apo për
Korça, nga qyteti i serenatave në parajsën e kumarit Nga qyeti i serenatave Korça është kthyer në parajasën e bixhozxhinjve shiptarë. Është rritur në mënyrë të paprecedentë
Deklarata e Olldashit, Manjani: S’merrem me kumarxhinj të ndëshkuar me votë Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ylli Manjani e ka cilësuar si si aspak optimale situatën e turizmit në Sh
Facebook po krijon gjeneratën e “kumarit” Facebook mund të kthehet shumë shpejt në një makth për të gjithë. Aktualisht rrjeti social po akuzohet se po nxit fëmijë
Video lojërat fiksuese si kumari Adoleshentët që luajnë me orë të tëra me video lojërat kanë strukturë të ngjashme të trurit me ata që janë të fiksuar pa
Varësia nga kumari. A ka zgjidhje? Me rritjen e popullaritetit të kumarit online, varësia ndaj kumarit ka filluar të kthehet në një çështje alarmante. Prob