999 rezultate për

kumar

Sukses apo kumar, a ia vlejti strategjia e Suedisë për imunitetin e tufës? Pak vende guxuan të përdorin të njëjtën strategji si ajo e Suedisë për pandeminë. Qasja e shtetit skandinav ka qenë shum
6 miliard dollarë pasuri, ndahet nga jeta "mbreti" i kumarit Ndahet nga jeta në moshën 98-vjeçare Stanley Ho, i quajtur si “babai” i kumarit. Manjati nga Hong Kongu, që ka merita
Gruaja indiane thyen rekord për numrin e gishtërinjve (FOTO LAJM) Një grua në Indi me 31 gishtërinj është vendosur të hyjë në librin Guinness Records World – por ajo thotë që fqinjët e s
Histori rrëqethëse: La pasurinë në kumar madje dhe gruan e tij, lejon 2 miqtë ta përdhunojnë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, pasi një burrë i cili kishte humbur të gjithë pasurinë e tij në kumar, ka lënë n
Nga Buffon te Barton, njihuni me lojtarët kumarxhinj (FOTO LAJM) Nga Buffon te Barton, njihuni me lojtarët kumarxhinj (FOTO LAJM) Kumarin mund ta quajm ndryshe dhe si sëmundja e shek
Nga sot, nuk ka më kumar në Kosovë Sot (e premte), zyrtarisht hyn në fuqi Ligji për Ndalimin e Lojërave të Fatit, i miratuar nga Kuvendi i Kosovës më 28 ma
Haradinaj paralajmëron luftë ndaj kumarit në Kosovë Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, lidhur me koncept-dokumentin e lojërave të fatit ka deklaruar se ka marrë shumë
Kosova rrezikon të pushtohet nga kumari por Haradinaj bën reagimin e fortë Pronarët e kazinove dhe lojrave të fatit duket se do t'u vijë fundi edhe në Kosovë. Pasi në Shqipëri, qeveria e drejtuar
Shifra të çmendura, shqiptarët lanë 132 milion euro në baste e kazino Kryeministri premtoi masa drastike për kufizimin e industrisë së kumarit, mbylljen e qepenave të pikave të basteve më 1
Moderatorja shqiptare humb 100 000 dollar në kumar: I kisha të fundit (FOTO LAJM) Moderatorja Liberta Spahiu ka zgjedhur Kinën për pushimet e këtij viti nga ku edhe ka dhënë një lajm për veten. Duke
Adoleshenti i tremb të gjithë, zgjohet rrugës për në funeral Një adoleshent nga India tronditi prindërit dhe të afërmit e tij kur u zgjua nga vdekja gjatë funeralit të tij. Kumar
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
Humbi 10 mijë euro në kumar, gjendet pa ndjenja në Ferizaj Viktima mashkull i raportuar nga familjarët si i zhdukur në polici është gjetur në qytetin e Ferizajt. Policia ka njoftu
Shqiptarët po "çmenden" prej kumarit, drogës e alkolit! Në spitalin psikatrik të Vlorës, i cili është i vetmi në jugun e vendit nga Lushnja deri në Sarandë, pritet që me ngrohj
Tronditëse, shqiptarët bëjnë "rrush e kumbulla" 120 milion euro në kumar Kumari është një nga industritë më të mëdha të ekonomisë shqiptare. Sipas autoritetit të mbikëqyrjes së lojërave të
Babai lë të birin në kumar, gruaja i kërkon divorcin Varësia ndaj kumarit, konsiderohet po aq e rëndë sa varësia ndaj drogës apo alkoolit. E duket se ky mund të jetë edh
Vë re se ishte tullac, nusja lë dhëndrrin në altar! Një nuse ka anulluar ceremoninë e dasmës pasi ka zbuluar gjatë ceremonisë se dhëndrit po i bienin flokët. Familja e m
Është vetëm 83 cm dhe dëshiron të martohet! (FOTO LAJM) Një 28-vjeçare, e cila është vetëm 83 cm e gjatë, ka frikë se ajo kurrë nuk do të martohet sepse ngjan si një fëmijë.
Rama zbythet nga premtimi për të zhdukur bixhozin nga qytetet Qeveria do të përgatisë brenda dy muajve të ardhshëm një projektligj, i cili nxit edhe më shumë përhapjen e kumarit në s
I riu shpërthen në të qara në dasëm: Aman mos më martoni! (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi. Gjatë një martesë dhëndri ka shpërthyer në të qara dhe përgjërime. Mësohe