999 rezultate për

kumanoves

Dhjetë të arrestuar nga aksioni policor në rajonin e Kumanovës dhe Shkupit (VIDEO) Zëdhënësi i policisë, Toni Angellovski gjatë ditës së sotme ka deklaruar se policia ka realizuar një aksion policor për
COVID-19, infektohet drejtoresha e Spitalit të Kumanovës Drejtoresha e Spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva, mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale ka publikuar se është pozi
Koronavirusi i rikthehet dy të punësuarve në Spitalin e Kumanovës Autoritetet e Spitalit të Kumanovës kanë konfirmuar se tek dy të punësuar shëndetësorë është rikthyer Covid-19. Drejt
"Policia e Kërçovës ma ka marë makinën pa arsye, vetëm pse njihem me Grupin e Kumanovës" (VIDEO) Zulkadri Hajdari, mërgimtar shqiptar nga Gostivari, thotë se tani një muaj e tepër është futur në rreth vicioz nga ana e
Momenti kur grupi i Kumanovës sulmon pikën e Goshincës (VIDEO) Në një video të Gazetës Express – Maqedoni shihen pjesëtarët e grupit të Kumanovës kur sulmojnë pikën kufitare të Gosh
Si po vuajnë dënimet me burgim të përjetshëm, ish-ushtarët e UÇK-së në Shkup (VIDEO) Pjesëtarët e grupit po vuajnë sot dënimet në burgjet e Idrizovës dhe Shutkës. Siç duket në imazhet e siguruara, ata shfa
Arrin në Prokurorinë e Kumanovës padia penale ndaj Dimitrievskit Padia penale kundër kryetarit të Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski sot ka arritur në Prokurorinë Themelore Publi
Prokuroria e Kumanovës akuzon 10 persona për shkelje të masave Prokuroria Themelore Publike në Kumanovë kërkon gjobë deri në 1.000 euro në kundërvlerë të denarëve, për nëntë persona,
Filipçe: Kryetari i Kumanovës nuk na tregoi se është testuar për Koronavirus Kryetari i Kumanovës Maksim Dimitrievski gjatë vizitës së djeshme të delegacionit qeveritar në Kumanovë nuk ka treguar s
Edhe Filipçe në izolim, pati kontakt me kryetarin e Kumanovës Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka deklaruar se nga sot do të jetë në izolim shtëpiak, pasi tek kryetari i Komunës
Takoi dje kryetarin e infektuar, vetëkarantinohet zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut Ditën e sotme kryetari i komunës së Kumanovës ka rezultuar pozitiv me COVID 19, por më herët ai është takuar me zëvendës
E FUNDIT/ Kryetari i Kumanovës infektohet me Covid-19 Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të dit
Filipçe: Deri tani s’ka nevojë për karantinë në Kumanovë Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe thotë se qyteti i Kumanovës nuk ka nevojë të vendoset në karantinë. Sipas tij, në
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO) Kumanova po kryeson me numrin e personave të infektuar me koronavirus, menjëherë pas Shkupit. Sipas të dhënave të Minist
Në Kumanovë janë infektuar 85 persona, 11 prej të cilëve personel mjekësor Në Kumanovë deri tani janë regjistruar 85 raste të të infektuarve me koronavirus. Vetëm gjatë ditës së djeshme 23 person
Spasovski apel qytetarëve te Kumanovës: Mos u përfshini nga paniku Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk u qytetarëve te Kumanovës të jenë të matur në këto mome
Maqedonsi rreh rëndë një shqiptar nga Likova në burgun e Kumanovës? Në stacionin policor në Kumanovë, një i punësuar në burgun “Kshanje” në Kumanovë ka denoncuar se ka ndodhur shkelje e re
Bombola e gazit i merr jetën 3 personave dhe lë 6 të tjerë të plagosur në Kumanovë Një bombol gazi ka shpërthyer këtë mëngjes në një shtëpi në fshatin Rramanli të Kumanovës duke shkaktuar më pas një zja
Qeveria sot "zbarkoi" në Kumanovë, ministrat do njihen me hallet dhe kërkesat Kabineti qeveritar i udhëhequr nga kryeministri Zoran Zaev për mbledhjen e 171 qeveritare sot zhvendoset në Kumanovë. Kj
Ndërron jetë 22 vjeçari në burgun e Kumanovës Në njërën nga qelitë e Burgut të Kumanovës mbrëmë rreth orës 22:00 ka ndërruar jetë L.M. në moshën 22 vjeçe, nga Lagja A