999 rezultate për

kumanova

Rritja e çmimit të energjisë elektrike, protestuesit kanë bllokuar autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) Qytetarët e Tetovës me automjete sot kanë protestuar për të tretën herë me radhë pasi që Komisioni Rregullator i Energje
Policja nga Kumanova nget makinën me këmbët mbi timon (VIDEO) Në Tv Telma është dorëzuar një video skandaloze ku shihet një police nga Kumanova duke ngritur këmbët mbi mbi timon.
Rrëfimi i mjekut nga Kumanova që mposhti koronavirusin! Mjeku Ylber Isufi nga Kumanova, pasi në dy testet për koronavirus rezultoi negativ, pritet që javën e ardhshme të kthehe
73 viktima dhe mbi 1000 të infektuar, si është situata në Maqedoninë e Veriut Gjatë ditës së djeshme në Maqedoninë e Veriut prania e virusit COVID-19 është zbuluar edhe tek 21 persona. Prej tyre
Ilir Hasani ka një porosi për bashkëvendasit e tij kumanovarë (VIDEO) Mjeku i njohur kumanovar dhe drejtori i Qendrës Urgjente në Klinikat e Shkupit, Dr.Ilir Hasani ka përcjellë një porosi p
Pas takimit vendoset që Kumanova mos futet në karantinë Në takimin që ka përfunduar pak minuta më parë në Spitalin e Qytetit në Kumanovë është konstatuar se qyteti nuk ka nevoj
Përveç epidemisë, Kumanova tani ka edhe një problem tjetër serioz Kumanova është qyteti më e goditur nga epidemia e COVID 19 në Maqedoni në bazë të numrit të banorëve Për shkak të num
Kumanova, vatër e re e koronavirusit, çdo ditë rritet numri i të infektuarve (VIDEO) Kumanova po shndërrohet në vatër të re të të infektuarve nga koronavirusi, shkruan gazeta LAJM. Me 11 të infektuarit
2 viktima dhe 49 raste të reja me Koronavirus në Maqedoni, njëri nga Kumanova Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 586 testeve të realizuara, 49 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa num
Sapo kishte sjellë në jetë fëmijën, koronavirusi i merr jetën 27 vjeçares nga Kumanova Një nënë 27 vjeçare nuk ia doli të triumfonte ndaj luftës me koronavirusin. Ajo ndërroi jetë pak pasi solli në jetë fëmi
E rëndë, koronavirusi vret nënën e re 27 vjeçare në Kumanovë Nëna e re, vetëm 27 vjeçare nga Kumanova, e cila para disa ditëve lindi një fëmijë, ka ndërruar sot jetë. Informacion
Flet mjeku kumanovar në Gjermani: Shumica e viktimave të Koronavirusit kanë vuajtur edhe nga tri sëmundje tjera (VIDEO) Mjeku kumanovar Rexhail Ramadani tani e disa vite është i angazhuar në spitale të njohura në shtetin Bajern të Republikë
Kumanova në panik pas lajmit të karantinës, qytetaret janë jashtë për furnizim Pas vendimit të qeverisë për karantinim të qytetit panik i madh në Kumanovë. Qeveria vendosi masa të rrepta dhe të gj
Merret vendimi zyrtar: Kumanova futet në karantinë, paralizohet qarkullimi Informacioni i minutave të fundit është se Qeveria ka vendosur që gjatë fundjavës Kumanova të vendoset në karantinë.
Ja përse po rritet numri i të infektuarve në Kumanovë Ylber Isufi, zv. drejtor i Spitalit të Përgjithshëm të Kumanovës thotë se në Kumanovë numri i lartë i të infektuarve ka
Bora mbulon Kumanovën dhe Strugën (VIDEO) Sot në mëngjes disa qytete të Kosovës, Shqipërisë, dhe Maqedonisë u zgjuan nga bora. Nga moti i keq nuk i ka shpëtuar
Tentoi të fusë drogë përmes kutisë postare, kapet vajza nga Kumanova Kundër M.K (24) nga Kumanova është ngritur kallëzim penal për drogë. Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshm
Ky është haxhi Eljasai nga Kumanova që ndërroi jetë, ishte familjar shembullor dhe besimtar i devotshëm Sot në mëngjes ka ndërruar jetë edhe një anëtar i familjes Alimi nga fshati Ramanli, duke çuar kështu numrin e viktimave
15-vjeçari nga Kumanova bie nga kati i pestë i ndërtesës, lufton për jetën Një 15-vjeçari nga Kumanova ka rënë nga kati i pestë i një ndërtese teksa luante me moshatarët e tij pasditen e sotme.
Kërkesat e të dënuarëve për rastin "Kumanova" shqyrtohen nga apeli Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot vazhdon seanca publike në të cilën duhet të shqyrtohen ankesat e 33 personave të dënua