999 rezultate për

kulusevski

Juventus-Genoa, formacionet zyrtare Juventusi do të pres Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë, ku kualifikimi dërgon në çerekfinale. Zonja e Vjetër do të pa
Kulusevski i bën thirrje Ibrahimovicit të kthehet në kombëtare Sulmuesi i Juventus, Dejan Kulusevski, është shrpehur i kënaqur me fitoren e "Bianconerëve" ndaj Sassuolos në kuadër të
Ronaldo me dopietë, Juve "poker" Parmës (VIDEO) Juventus ka shkatërruar 0-4 Parmën. Për skuadrën e Pirlos shënuan Kulusevski 23’, dy herë CR7 26’ 48’ dhe Morata në
Kulusevski dhuron spektakël, Juve barazon shifrat (VIDEO) Juventus ka barazuar në 1-1 shifrat nda Veronës. Është suedezi Kulusevski i cili me dribloi mjaft bukur mbrojtjen mi
Kulusevski zbulon sekretin: Ja çfarë duhet të bësh për të pasur sukses tek Juventus Dejan Kulusevski mund të thuhet se ka qenë vendimtar për Juventus-in në Kiev. Nga një e majtë e tij në limitet e zon
Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.
Ylli suedez i Juventusit ngre në "qiell të 7" Cristiano Ronaldon Dejan Kulusevski nuk ka kursyer elozhet për Cristiano Ronaldon, i cili sipas tij, nuk mund të ndalet nga askush. Në p
Juve dhe CR7 e nisin aty ku e lanë, natë magjike për Kulusevski (VIDEO) Juventus duket sikur nuk heq dorë kurrë nga titulli i Serie A. Bardhezinjtë kanë mposhtur 3-0 në shtëpi Sampdorian në
Debutim ëndrrash për talentin e Juves, shikoni çfarë goli realizoi blerja e re (VIDEO) Një mbrëmje që do mbahet mend gjatë nga Dejan Kulusevski. Blerja më e re e Juves ka shënuar që në debutim kundër Sam
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, Pirlo i befason të gjithë (FOTO LAJM) Juventus nis sot në 20:45 mbrojtjen e titullit. Bardhezinjtë do të presin në shtëpi Sampdorian ku do kërkojnë ta nisin m
Juventusi prezanton Kulusevskin: Fjalët e Ronaldos më shërbejnë si benzinë, Ibra është një idhull Juventusi ka prezantuar ditën e sotme Dejan Kulusevski, të cilin e transferuan nga Parma për shumën e 40 milionë eurove.
Ky do të jetë partneri i Ronaldos në sulm për ndeshjen e parë të Serie A Juventus pritet të aktivizojë përforcimin e ri, Dejan Kulusevski në xhiron e parë të Serie A ndaj Sampdorias. Dejan K
Miqësorja Juventus - Novara, asiston Kulusevski Ronaldo shënon (VIDEO) Po luhet në këto momente miqësorja midis Juventus dhe Novarës. Bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh në përballjen nda
Ronaldo elozhe Kulusevskit: Ka një potencial të madh, shpresoj të bëjmë shumë gola Kristiano Ronaldo ka folur me superlativa për Dejan Kulusevskin pas ndeshjes kundër Suedisë. Portugezi foli për “TV4
U përballën me njëri - tjetrin, Ronaldo dhe Kulusevski nuk i kursejnë elozhet Cristiano Ronaldo dhe Dejan Kulusevski do të jenë shokë skuadre te Juventusi në këtë sezon, por para se të luajnë së bas
Ibra sulmon keq trajnerin e Suedisë, shkak bëhet Kulusevski Suedia u mposht mbrëmjen e djeshme nga Franca me rezultatin minimal 0-1. Në formacionin e vikingëve nuk kishte vend p
"I thashë babit dua të bëhem si ai", talenti më i ri i Juventusit i befason të gjithë: Numrin 44 e mbaj nga Januzaj Juventusi është një nga ato klube që nuk dëshiron t’i lërë talentet e Serie A t’i shpëtojnë nga duart. Në janarin e
Blerja më e re e Juves ironizon CR7 dhe Del Pieron Dejan Kulusevski i mjaftoi vetëm 6 muaj në Serie A për të treguar cilësitë që disponon. Mesfushori suedez u transfer
Dejan Kulusevski flet pas firmës me Juventus Dejan Kulusevski është zyrtarisht lojtari i Juventus. Pasi nënshkroi me bardhezinjtë suedesi ka bërë të ditur se nuk u m
Kulusevski kryen testet mjekësore me Juventusin, zbulohen detajet e kontratës Sot është momenti që Dejan Kulusevski të kryej vizitat mjekësorë në Torino. 19-vjeçari mbërriti në orën 8:35 në J-Medica