999 rezultate për

kultivimin

59 sera gati për kultivim kanabisi, Policia e Shtetit minitoron me dron vendin (VIDEO) Policia ka nisur një operacion për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike në vend. Mesohet se kontrolli esht
Qamile Kapaj pranon se ktheu shtëpinë në laborator droge, jepet dënimi për nënë e bir Gjykata e Fierit ka dhënë masën ‘arrest me burg’ për Anxhelo Kapaj dhe ‘arrest shtëpie’ për Qamile Kapajn, në banesën e
Mike Tyson zbulon raportin e ngushtë me hashashin: Tymos rreth 40 mijë dollarë në muaj Ish boksieri i njohur amerikan, Mike Tyson disponon një fermë për kultivimin e hashashit në Kaliforni, një shtet ku ësht
I përfshirë në kultivimin e narkotikëve, akuza të rënda ndaj presidentit Vuçiç Një serrë me marijuanë, është zbuluar në Serbi para një viti pas vizitës nga disa përfaqësues të qeverisë. Sipas opoz
Eliminimi në Shkodër, zbulohet e kaluara kriminale e Gjergj Krygjas Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën ku u ekzekutua 43-vjeçari Gjergj Krygja. Krygja rezulton të je
Ndihmoi në kultivimin e kanabisit, zbardhen përgjimet që fundosën policin Gani Abazi ishte punonjësi i olicisë i cili ndihmonte grupin kriminal në Bylysh të Tepelenës të cilët kishin kultivuar 1
Italia e pafuqishme të luftojë drogën, gjendet një platacion me argatë shqiptarë (VIDEO) Policia e Chivasso ne Itali, në bashkëpunim me kolegët e pylltarisë dhe me mbështetjen e helikopterëve arrestoi dy shqip
Sekuestrohen 1000 rrënjë kanabisi në Gjirokastër, arrestohen 2 persona Një aksion anti- drogë i zhvilluar këtë të martë në zonën e Frashërit, ka vënë në pranga dy persona dhe ka asgjësuar nj
12 kuintalë prodhim, ky është fruti që po pasuron dibranët (VIDEO) Bëhet fjalë për aronian, një frut jo shumë të njohur nga shqiptarët, por që për herë të parë në vendin tonë, kultivimin
Marijuana light/ Italia lejon kultivimin pa autorizim Prej më shumë se një viti marijuana light është e tregtueshme në të gjithë territorin italian. Kultivimi, prodhimi e shi
Shmangin postbllokun e braktisin makinët, kapet mat banda në Shkodër Policia e Shkodrës ka goditur një grup të dyshuar si kriminal që po tentonte të bëhej gati për kultivimin e bimëve narko
Lajm i mirë edhe për shqiptarët, Greqia miraton ligjin për kanabisin Greqia ka miratuar ligjin për prodhimin dhe shitjen e lëndëve mjekësore, të cilat përmbajnë kanabis. Mediat greke shk
SHÇBA jep të dhënat shokuese: 57 policë të arrestuar për implikim në kultivimin e drogës Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat vetëm gjatë vitit të kaluar ka vënë në pranga 57 punonjës Policie, 6 nga t
Xhafaj plas "bombën": Në kultivimin e kanabisit kanë marrë pjesë edhe policë Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj tha në studion e Tonight Ilva Tare se premtimi i Ramës për marrjen fund të kultivimi
Rama zotohet për fundin e përfshirjes së policisë në kultivimin e kanabisit Kryeministri Edi Rama duket se nuk heq dorë nga vendimi për për t’i dhënë fund kultivimit të kanabisit në vendin tonë.
Policia gjen “zgjidhjen”, ndaloni kultivimin e kanabisit dhe do keni ndihmë ekonomike Për të parandaluar kultivimin e kanabisit, plani i veprimit i Policisë së Shtetit parashikon punësim, madje edhe ndihmë
Në pranga dy efektivë policie, bashkëpunëtorë në kultivimin e kanabisit Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit ka arrestuar dy efektivë të policisë në Librazhd.
Holanda, gati të legalizojë kultivimin e kanabisit Dhoma e ulët e Parlamentit holandez ka votuar pro, edhe pse me diferencë të vogël, aprovimit të kultivimit të kanabisit.
Turqia legalizon kultivimin e kanabisit Turqia ka legalizuar kultivimin e kanabisit në 19 provinca. Lajmi është publikuar në gazetën "Hurriyet", ku është shk
Dalin në shesh të dhënat sekrete për kultivimin e drogës (VIDEO) Kryeministri Rama, me anë të një videoje të postuar në Facebook sjell të dhënat e mbajtura të fshehta deri më tani, sipa