999 rezultate për

kulmi

Fitoi titullin në Maqedoni, flet Mici: Kulmi i karrierës, dua të luaj në Champions me Shkëndijën Gledi Mici i cili u transferua te Shkëndija verën e kaluar ka fituar titullin e parë me skuadrën nga Tetova e Maqedonisë
Sfidon veten para kamerës por bëhet gazi i botës (VIDEO) Ky djalë gjenial jeton në Finlandë, ndërsa ka vendosur të lëshohet me snouboard në klum, ende i përgjumshëm. Që në pe
Kulmi i gripit, por Ramadani thotë se s'ka vend për panik Drejtori i Klinikës Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), Hamdi Ramadani, në një intervistë dhënë
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin
Kulmi i karrierës dhe planet e së ardhmes, Bogdani: Dua të jem trajner, Shqipëria nuk ka talente Erjon Bogdani ka folur gjerë e gjatë. Ish-sulmuesi i kombëtares, i cili tani ka nisur edhe karrierën si trajner, është k
Ish e dashura e Dybalas, urim "hot" për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e Paulo Dybalas, është larguar për momentin nga Milano, për të shijuar pushimet e fun
Euro në pikiatë, arrin kulmin e rënies që nga viti 2008 Monedha e përbashkët, euro vijoi edhe sot nënçmimin në tregun e këmbimit duke rënë nën vlerën e 123 lekëve dhe poshtë no
Rama "falet" tek Erdogani në kulmin e protestave dhe skandaleve Në këtë lëmë protestash dhe shpërthimesh, kryeministri Rama ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të takuar Erdogani
Raporti i OECD: Rritja globale ka arritur kulmin Instituti Ekonomik më i njohur në perëndim ka paralajmëruar se zgjerimi i ekonomisë globale mund të ketë arritur kulmin
Në kulmin e tensionit, Meta takon Thaçin në Durrës Presidenti i Republikës Ilir Meta është takuar sot në Durrës me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Meta ka publikuar
SHBA, rritja vjetore e pagave kap kulmin në 9 vite Rritja vjetore e pagave ka kapur nivelin më të lartë të 9 viteve të fundit gjatë muajit të kaluar në Shtetet e Bashkuara
Në kulmin e bisedimeve për ekipin e ri, Mavraj gjen kohë të takojë këngëtaren seksi Futbollisti i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, është në bisedime për të gjetur klubin e ri që do të luajë në sezonin
Çudira shqiptare: Në kulmin e turizmit mbyllin memorialin e Skënderbeut Vendvarrimi i Skënderbeut tregon shumë pak nga mistikja ende e pazbuluar dhe e ekspozuar. Aktualisht “my memorial” po i
Shpërthen deputetit i PS: Ky është kulmi i paaftësisë, do ngrihemi në protestë Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka shpërthyer në akuza ndaj OSHE-së pasi zona turistike e Tales është prej katër orësh pa dr
Skandal në Rusi, racizmi në këtë klub arrin kulmin Futbolli në Rusi është bërë pjesë e një skandal racist për shkak të ngjyrës së lëkurës së një futbollisti. Ekipi i l
Kulmi i pushimeve, bllokohen 11 hotele në Jug të Shqipërisë Drejtoria e Hetimit Tatimor ka bllokuar një mori hotelesh ku kanë konstatuar shkelje. Mësohet se janë bllokuar 11 hot
Kulmi i rehatisë? Kur bashkohet me dembelizmin (FOTO LAJM) Mund t’u ndodhë të gjithëve që në momente të veçanta pavarësisht se ku jeni apo çfarë po bëni dëshironi që të qetësoheni
Kur fantazia e njerëzve arrin kulmin! (FOTO LAJM) Sipas statistikave, një person ka më shumë se 60.000 mendime çdo ditë. Por 95% e tyre vazhdimisht përsërisin idetë.
Ky është kulmi i budallallëkut (VIDEO) Dailymail ka publikuar një video e cila shfaq një moment jo aq të zakonshëm. Një person mundohet të kryejë punë dhe ta l
RTSH u vjedh kohën shqiptarëve për PR ndaj Metës në kulmin e shikueshmërisë Ndeshja e sotme i bëri të gjithë shqiptarët të ndihen sikur ishin pjesë e Botërorit. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri