999 rezultate për

kulluri

Shkarkimi i prokurorit Kulluri, reagon Salianji: U përdor nga Rama KPK shkarkoi sot nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri. Arsye për shkarkimin e tij u bë pasi aku
Lidhje me botën e krimit, shkarkohet prokurori i Krimeve të Rënda KPK ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda Përparim Kulluri. Arsyeja e shkarkimit vjen pasi dyshohet
Këshilltari i Imamit: PS, presione dhe shantazhe ndaj Presidentit Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Mbrojtjes, Ervin Kulluri komenton çështjen e kalimit të SHQUP në seli të Partis