999 rezultate për

kulla

Ky është spitali më i çuditshëm që keni parë deri më sot (FOTO) Një “spital” i çuditshëm në Portugali tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Arsyeja pse ajo mori shumë vëmendje është shka
Edhe kukulla Barbi bën një jetë normale në instagram, si të gjithë ne (FOTO LAJM) Edhe Barbi, kukulla që duket se e ka gjithçka në perfeksion, çdo ditë lufton me problemet e vogla që nuk kursejnë asnjë.
Kulla e Eifel fik dritat në nderim të viktimave në Egjipt Ashtu si edhe në raste të tjera të këtyre sulmeve të ngjashme në Evropë, kulla Eifel ka fikur dritat në shenjë solidarit
Gazetari paralajmëron arrestimin e 8 drejtuesve të policisë Prokuroria për Krimet e Rënda ka nisur hetimet edhe për 8 zyrtarë të tjerë. Gazetari Armand Shkullaku, të enjten në
Shkullaku: Ja provat që Rama e dinte mbi implikimin e Tahirit në trafikun e drogës Gazetari Armand Shkullaku ka deklaruar se kryeministri Edi Rama e dinte shumë mire se ish-ministri i Brendshëm Saimir Ta
Kulla: Ja pse Edi Rama po e mbron Saimir Tahirin Analisti Ilir Kulla, pak minuta më parë, ka treguar arsyet se pse Edi Rama e ka marrë në mbrojtje ish-ministrin e Brends
Analisti: I kërkoi takim, ministri italian refuzon Tahirin Analisti Ilir Kulla ka deklaruar se ish-ministrin Saimir Tahiri e ka "braktisur" Italia. Kjo për shkak se sipas Kull
Zbret pas 10 orësh 32 vjeçarja që kërcënoi se do hidhej nga kulla e TEC-it në Kuçovë AJo ka qëndruar 10 orë mbi kullën e TEC-it duke kërcënuar se do të hidhej. Më në fund ka zbritur nga kulla 32 vjeçarj
Rrëfen Shkullaku: Rama na merrte në telefon duke në thënë aman hiqe këtë kronikë Gazetari Armand Shkullaku ka treguar disa episode të Kryeministrit Rama në raportet me median duke thënë se ai s'mund të
Akuzat ndaj Ruçit: Dogji kullën me 30 tonë drogë në Çamëri Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Basha hidhet në sulm ndaj socialistëve: O kukulla të Ramës, pse qeshni? Pas Ramës, fjalën në Kuvendin e Shqipërisë e ka marrë kreu i opozitës Lulzim Basha i cili menjëherë ka sulmuar deputetët
Ruçi nuk pranoi kërkesën e PD-së, Basha: “Kukullat e Ramës kanë zaptuar Parlamentin” Pas debateve të shumta sot në kuvend , gjërat përfunduar me kërkesën e deputetëve të Partisë Demokratike,të LSI-së dhe P
Big Ben, sahati i famshëm londinez hesht për katër vjet (FOTO LAJM) Ora e famshme e londineze, Big Ben, do t’i nënshtrohet një rikonstruksioni të plotë. Për këtë arsye “Kulla Elizabet”
INTERVISTA/ Media austriake i kujton të shkuarën komuniste të Gramoz Ruçit, Rama i quan broçkulla Gazeta austriake "Der Standard" ka zhvilluar një intervistë me Kryeministrin Rama, të cilin e kanë pyetur për proceset i
Donin të eliminonin Fatos Nanon? Ish-badigardi i tij hedh akuza pas fotove me armë të Metës Presidenti i Republikës Ilir Meta është fotografuar teksa bën qitje. KA qenë miku i tij njëherazi analist dhe ekspe
Trondit ish-badigardi: Meta donte të eliminonte Fatos Nanon Disa foto të presidentit Ilir Meta duke qëlluar në një polygon qitje u bënë shumë shpejt virale. Ato u postuan nga m
Ilir Meta tregon se ka shenjë edhe në qitje duke kapur direkt në "dhjetëshe" (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta duket se ka shumë shenjë jo vetëm në politikë. Ai ka qenë gjatë kësaj fundjave në
Kush po i ngre “kullat e mafies” në Fier? Berisha nxjerr emrat Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka akuzuar kryeministrin Rama se po ndërton “kullat e ma
Betonohet Tirana: Dy kulla 20-katëshe afër Bulevardit të ri, një bllok i madh banesash tek Ali Demi Ndërtimi është kthyer sektori kryesor që po tërheq fondet e lira në ekonomi. Punimet janë rizgjuar vrullshëm në kryeqyte
Kulla Eiffel në festë, pret vizitorin e saj të 300 miliontë Kulla “Eiffel” është gjallëruar nga muzika dhe është veshur për festë, ndërsa pret vizitorin e saj të 300 miliontë, që k