999 rezultate për

kulla

Momenti i shembjes së tre kullave gjigante që lanë pa energji 40 mijë shtëpi (VIDEO) Prishja e tre ‘kullave të vdekjes’ – ku katër punëtorë u vranë tre vjet më parë – la 40,000 shtëpi pa energji herët në m
Frikë për rikthim të '97: Si po lirohen një nga një nga burgu killerat e vitit të zi A rrezikon Shqipëria përplasje të tjera nga grupet kriminale? Kjo është pyetja që të shkon ndërmend kur dëgjon teksa të
Basha publikon videon: Puna e Teatrit ishte loja (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk ndalon akuzat për shembjen e Teatrit Kombëtar. Së fundmi ai ka publikuar një
Basha publikon planin për shembjen e Teatrit: Këtu do ndërtohen 6 kulla 200 milionë euro (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Rama duke e quajtur a
Ligji për rojet bregdetare nuk zbatohet, kullat e vrojtimit të boshatisura Sezoni turistik ka filluar dhe plazhet në vendin tonë janë populluar, por sa të sigurta janë ambientet që u ofrojnë bizn
Shpërthen Sneijder: Njerëz mu*a që flasin broçkulla për mua dhe Yolanthen, jeni të çmendur (FOTO LAJM) Wesley Sneijder ka hedhur poshtë lajmet se ai e ka paguar Yolanthe Cbau 15 milionë euro për ta zgjedhur çështjen e shkur
Shok burgu me Fatos Nanon, kush është i tmerrshmi i Tiranës, Gjeneral Nehat Kulla (FOTO LAJM) Pak minuta më parë Nehat Kulla, i njohur si Gjenerali i Kinostudios ka fituar lirinë. Ai ka qenë i dënuar me 20 vite bur
E BUJSHME/ Del nga burg i tmerrshmi i Tiranës (FOTO LAJM) Ka përfunduar dënimin Nehat Kulla, i njohur ndryshe si gjenerali, i cili në vitin e mbrapshtë 1997 krijoi një “komisaria
Mushkonjat, "armiku" kryesor i pushuesve në plazhet shqiptare Pickimet nga mushkonjat janë kthyer në shqetësimin kryesor për pushuesit në plazhin e Semanit në Fier. Ndryshe nga vi
Pushuesit në Vlorë nuk ndihen të sigurt, mungojnë kullat e vrojtimit Në Vlorë kullat e vrojtimit janë të pranishme pothuajse në të gjithë vijën bregdetare, por në to mungojnë vrojtuesit.
Shkullaku zbulon skenarin e zgjedhjeve të 30 qershorit Mbrëmjen e djeshme u diskutua për gjendjen politike në vend edhe në studion e "Opinion". Analisti Armand Shkullaku je
Këto ditë pikëllimi për Metin tonë! Pëllumb Kulla reagon për vdekjen e Muhamet Likos Largimi nga kjo jetë Muhamet Likos, njërit prej parodistëve të Vlorë ka prekur mjaft edhe bashkëpunëtorët e tij krahas
Shkullaku-Ballës: Nano dhe Rama të kanë shtrembëruar shtyllën kurrizore! Deputeti: Shko futu në çadër Taulant Balla është përplasur këtë të enjte me gazetarin Armand Shkullaku në emisionin Opinion. Teksa po diskutoheshi
Platini akuzon FIFA-n: Më dënuan padrejtësisht, VAR-i po i shndërron arbitrat në kukulla Në një intervistë për "Corriere della Sera", ish-presidenti i UEFA-s Michel Platini akuzoi FIFA-n për dënimin e tij, si
Peza: Fevziu ka 10 milion euro, Shkullaku me vilë 1 milion euro (VIDEO) Mbrëmja e sotme ka qenë e mbushur plot tension në opinion pas deklaratave të forta të Sekretarit për Marrëdhëniet me Sho
Emri, qytetari tenton të hidhet nga kulla në Marinëz (VIDEO) Ish Kryeministri Berisha ka shprendarë në faqen e tij një mesazh shoqëruar me një video të momenteve kur një qytetar në
Kukulla “Barbie” sot feston 60 vjetorin e daljes në treg Prodhuesit e kësaj lodre, për nderë të këtij përvjetori kanë vendosur të sjellin një koleksion të ri, shkruan Albeu.com
Ronela Hajati nuk dallon nga kukullat (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati kohët e fundit është duke postuar mjaft fotografi tërheqëse dhe interesante, ashtu s
Kina sfidon sërish rregullat e arkitekturës me “Ndërtesën Horizontale” (FOTO LAJM) Kina po tenton të sfifojë sërish rregullat e arkitekturës pasi ka nisur të ndërtojë një ndërtesë në formë horizontale, s
"Basha në koalicion me Ramën" Baton HaxhiU deklaroi gjatë një interviste televizive se Edi Rama nuk ka asnjë arsye që të pranojë zgjedhje të parakohsm