999 rezultate për

kulla

Shkullaku zbulon skenarin e zgjedhjeve të 30 qershorit Mbrëmjen e djeshme u diskutua për gjendjen politike në vend edhe në studion e "Opinion". Analisti Armand Shkullaku je
Këto ditë pikëllimi për Metin tonë! Pëllumb Kulla reagon për vdekjen e Muhamet Likos Largimi nga kjo jetë Muhamet Likos, njërit prej parodistëve të Vlorë ka prekur mjaft edhe bashkëpunëtorët e tij krahas
Shkullaku-Ballës: Nano dhe Rama të kanë shtrembëruar shtyllën kurrizore! Deputeti: Shko futu në çadër Taulant Balla është përplasur këtë të enjte me gazetarin Armand Shkullaku në emisionin Opinion. Teksa po diskutoheshi
Platini akuzon FIFA-n: Më dënuan padrejtësisht, VAR-i po i shndërron arbitrat në kukulla Në një intervistë për "Corriere della Sera", ish-presidenti i UEFA-s Michel Platini akuzoi FIFA-n për dënimin e tij, si
Peza: Fevziu ka 10 milion euro, Shkullaku me vilë 1 milion euro (VIDEO) Mbrëmja e sotme ka qenë e mbushur plot tension në opinion pas deklaratave të forta të Sekretarit për Marrëdhëniet me Sho
Emri, qytetari tenton të hidhet nga kulla në Marinëz (VIDEO) Ish Kryeministri Berisha ka shprendarë në faqen e tij një mesazh shoqëruar me një video të momenteve kur një qytetar në
Kukulla “Barbie” sot feston 60 vjetorin e daljes në treg Prodhuesit e kësaj lodre, për nderë të këtij përvjetori kanë vendosur të sjellin një koleksion të ri, shkruan Albeu.com
Ronela Hajati nuk dallon nga kukullat (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati kohët e fundit është duke postuar mjaft fotografi tërheqëse dhe interesante, ashtu s
Kina sfidon sërish rregullat e arkitekturës me “Ndërtesën Horizontale” (FOTO LAJM) Kina po tenton të sfifojë sërish rregullat e arkitekturës pasi ka nisur të ndërtojë një ndërtesë në formë horizontale, s
"Basha në koalicion me Ramën" Baton HaxhiU deklaroi gjatë një interviste televizive se Edi Rama nuk ka asnjë arsye që të pranojë zgjedhje të parakohsm
E pranon edhe Batoni: Zgjedhjet janë përcaktuar nga kriminelë Teksa kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” sot, Baton Haxhiu dhe Armand Shkullaku kanë folur mbi situatën polit
"Do merremi me Skënderbeun", Analisti thumbon live Elisa Spiropalin (VIDEO) Analisti Amrand Shkullaku mendon se qeveria duhet ta marrë seriozisht opozitën, pasi në të kundërt vendi mund të shkojë
Thaçi dekoron gazetarin Armand Shkullaku Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar sot me Medalje Presidenciale gazetarin Armand Shkullaku, i cili nga vite
"Rama mund ta djegë Kuvendin për kulla" Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në protestën përpara Kuvendit. Ajo ka pë
Zgjidhni një detaj dhe zbuloni gjërat që s’i dinit për veten tuaj Ndonjëherë disa gjëra ne nuk i dimë akoma për veten. Ky test është krijuar për të zbuluar pak më shumë nga nënvetëdija j
Çfarë do të ndodhë pas ndryshimeve në qeveri, reagon Berisha Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka komentuar ndryshimet e sotme në qeveri, të bëra nga kryeministri Edi Rama.
Ende gjallë kjo rruspi? Debat i ashpër mes Muç Nanos dhe Armand Shkullakut në studio (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Armand Shkullaku janë përplasur gjatë emisionit “Opinion” ku po disktuhej rreth mesaz
Qeveria frikësohet nga protestat, mbyllet kulla Eiffel Autoritetet franceze kanë njoftuar për angazhim masiv të forcave të sigurisë, derisa shumë pika turistike është thënë se
Sapo u lirua, i "forti" i Shkodrës Lul Kulla pritet të prangoset sërish Lulzim Kulla (Ademi), i cili u lirua pak ditë më parë nga Gjykata e Gjirokastrës, ka shumë gjasa që në ditët në vijim të
Lirohet Lul Kulla, ndryshojnë balancat mes grupeve në Shkodër Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër ka lënë të lirë Lulzim Kullën, të cilit iu bë atentat me tritol në janar të kë