999 rezultate për

kulicaj

Ish-drejtori i policisë: E dija për kërcënimin ndaj Lulzim Bashës. Edi Ramës i them… Këshilltari i grupit parlamentar të PD-së për sigurinë, Agron Kuliçaj i ftuar sot në emisionin “Kjo Javë” të gazetares N
Ish-zyrtari i Policisë zbulon telefonatën për vrasjen e Artan Cukut Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida
Agron Kuliçaj rrëfen pengun më të madh të komisar Artan Cukut Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit ka folur në lidhje me ekzekutimin e komisar Artan Cukut në hyr
US secret file: Agron Kulicaj involved in the killing of 4 policemen A secret document of the US embassy sent to the State Department says that former vice director of the State Police, Agr
Kabllogrami i SHBA: Agron Kuliçaj i implikuar në vrasjen e 4 policëve nga Dritan Dajti Në një kabllogram të ambasadës amerikane, ish-zv.drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçajn konsidero
Zhduket gardisti që lidhi Arben Ndokën me Kuliçajn Zhduket ish gardisti Ylli Memia, i akuzuar nga Prokuroria për dëshmi të rreme në procedim gjyqësor ndaj Arben Frrokut, p
Kuliçaj: S'jam i implikuar për eleminimin e Doshit Ish zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit në Qeverinë "Berisha", Agron Kuliçaj, e ka cilësuar inskenim deklaratën e min
Artur Kulicaj sentenced to life for killing Sonila Tafa Although Artur Kuliçaj managed to escape the police and is now wanted, yesterday was sentenced to life for murdering Son
Vrau balerinën, burg përjetë për Artur Kuliçaj Ndonëse Artur Kuliçaj ka mundur ti shpëtojë policisë dhe është shpallur në kërkim, dje eshte denuar me burgim të përjets
Nuk ekzekutuan urdhërarrestet, Kuliçaj e Burgaj nën hetim për 21 Janarin Dy ish krerët më të lartë të Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj dhe Agron Kuliçaj, janë vënë nën hetim në lidhje me ngjar
Reagimi i Kuliçajt: Kallëzimi, hakmarrje për shkak të gjyqit që kisha me Tahirin Kallëzimi penal i bërë nga Policia e Shtetit ndaj Agron Kuliçajt është cilësuar si një hakmarrje politike nga ish numri
Refuzuan arrestimin e gardistëve, kallëzim penal Burgajt dhe Kuliçajt Policia e Shtetit kallëzon penalisht dy ish-drejtues të saj për dyshimet se nuk kanë zbatuar detyrën për sa kohë nuk iu
Tahiri, Burgaj e Kuliçaj thirren në komisionin hetimor për policinë Gjatë mbledhjes së sotme të komisionit hetimor i cili po heton lëvizjet në polici, eksperti i PD-së shprehet se ka dosje
Kuliçaj në kërkim të punës Partia Demokratike përmes një shkrese dërguar administratës së Kuvendit të Shqipërisë kërkon emërimin e Agron Kuliçajt n
Kuliçaj, sekretar i përgjithshëm i KLSH? Pas dorëheqjes nga Policia e Shtetit, ish-nëndrejtorit Agron Kuliçaj pritet t’i besohet një tjetër e detyrë e lartë shte
Kuliçaj boshatis zyrën, merr me vete edhe kolltukët Versace Punonjës të policisë kanë mbetur të befasuar në inventarin e bërë në zyrën e ish-nëndrejtorit të Policisë së Shtetit. Bu
Gjykata rrëzon padinë e Kuliçajt ndaj Tahirit Gjykata e Tiranës rrëzoi sot padinë e Agron Kuliçajt ndaj ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për shpifje gjatë një dek
Vrasësi i balerinës, nipi i Agron Kuliçaj? Policia ka bërë të ditur se ka identifikuar të dyshuarin për vrasjen e balerinës Sonila Tafaj. Bëhet fjalë për Artur Kul
Lidhjet me Arben Frrokun, Rama: Të dorëhiqen Noka, Kulicaj e Burgaj Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka kërkuar sot dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm, Flamur Noka dhe krerëve të polici
I akuzuari për vrasjen e komisarit Lamaj në tavolinë me kryepolicët (FOTO-LAJM) I akuzuari kryesor për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj, duket se ka një miqësi të ngushtë më drejtuesit kryesorë të pol