999 rezultate për

kuleta

Gruaja gjen kuletën që i kishin vjedhur 31 vjet më parë Ishte vetëm 24 vjeçe, kur i vodhën kuletën nga çanta. Pas 31 vitesh, kuleta është rikthyer sërish në duart e saj. Të gji
Portofoli i humbur i kthehet pas 75 vitesh Kur e humbni kuletën, ndoshta nuk prisni ta merrni – sidomos pas 75 vjetësh. Betty Sissom, 89 vjeçare, mori dhuratën
Gjyshja merr dhuratën e jetës, i kthehet portofoli i vjedhur para 75 vitesh Kur të vjedhin portofolin, ndoshta nuk pret të marrësh përsëri mbrapsht, sidomos pas 75 vjetësh. Beti Sissom mori dhu
Për të mirën tuaj, mbani foto të familjarëve në portofol Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë...Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë f
Rënia e Rublës godet kuletat e rusëve, jo mbështetjen e tyre për Putinin Aleksei Nikolayev, një nga më shumë se 56 milionë rusë që rizgjodhi presidentin Vladimir Putin në mars, tashmë po llogar
Mësoni pse nuk duhet ta mbani portofolin në xhepin e pasëm Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Mësoni pse nuk duhet ta mbani kuletën në xhepin e pasmë Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Gjen 2 mijë e 500 euro në Gjakovë, qytetari befason me gjestin Avni Thaçi, një qytetar nga Kramoviku i Rahovecit, të martën kishte dalë për ca punë të tij në Gjakovë dhe afër Stacioni
Pse nuk duhet të mbani kurrë kuletën në xhepin e pasëm Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Me këto veprime kuleta juaj muk ngelet asnjëherë bosh Asnjëherë nuk dihet se çfarë energjie apo fati përcjell një person për paratë. Kuletën është mirë ta blini vetë dhe po a
Qeni endacak sulmon një person në mes të universitetit Teksa po shkonte në vendin e tij të punës, në Fakultetin Juridik të Universitetit të Prishtinës, Blerim Kuleta të mërkur
Kuleta plot me euro e çelësa makinash luksoze, por ha djathë me domate e kastraveca Në rrjetet sociale po qarkullon kjo foto e cila është bërë mjaft virale. Në foto duket portofoli plot me para, ora të
Humbi kuletën në stadiumin "Loro Boriçi", ja çfarë i ndodh pas dy muajsh Blondi Smërqaku është shqiptari nga Kosova, i cili humbi kuletën me të gjitha dokumentet që kishte brenda teksa ishte pj
91-vjeçarit i rikthehet kuleta e humbur para 70 vitesh (FOTO LAJM) Amerikani Eligio Ramos, 91 vjeç është personi që ka arritur që pas 70 vitesh të gjejë kuletën e humbur në Luftën e dytë
Kodi telefonik përmes Serbisë, dëm i rëndë për Kosovën Sot, deputeti i Lëvizjes për Bashkim, njëherit iniciues i rezolutës së Kuvendit të Kosovës për kodin telefonik +355, Agi
LB procedon në Kuvend Ligjin kundër ndotjes Lëvizja për Bashkim, e cila kishte ngritur shqetësimet për komunën e Obiliqit, në të cilën jeta e qytetarëve është e vës
Takimi përmbyllës i LB-së në Obiliq Mbrëmë, para qindra qytetarëve të Obiliqit, për herë të njëmbëdhjetë, nga ekipi i përbërë nga inicuesi i ligjit, Agim Ku
Britani, del në treg kuleta elektronike Shërbimi i parë që u lejon përdoruesve të paguajnë për të blerë përmes telefonit të tyre celular ka nisur funksionimin n
Telefonat edhe si kuleta Kompanitë e ndryshme nga Silicon Valley janë duke u munduar që ta zëvendësojnë kuletën fizike, të cilën ne e mbajmë me v
Kosova po deformon demokracinë Deputeti, Agim Kuleta, ka mbajtur një fjalim në kuvendin e Kosovës ku ka nënvizuar se Kosova çdo ditë e më tepër është d