999 rezultate për

kuksian

Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, 4 muaj burg për kuksianët Gjykata e Kukësit ka vendosur të dënojë me nga 4 muaj burg dy të rinjtë që ndodhen në qeli për protestën e zhvilluar për
Babai i kuksianit zbulon arsyen e ndarjes nga gruaja: E ndau Xhuljeta Pak javë nga ngjarja e rëndë, ka folur babai i Xhaferr Matës i cili për herë të parë ka zbuluar më shumë ngjarjen e rënd
U var edhe me firmën e Kristaq Ramës/ Pas 30 vjetësh Havzi Nela ‘ringjallet’ dhe mbërrin në Kukës Do të ishte viti 1988 kur diktatura komuniste do të jepte vendimin e saj të fundit të tmerrshëm. Presidiumi i Kuvendi
Kuksianit i gjendet mitraloz në shtëpi Policia ka arrestuar një shtetas në Kukës pasi në banesën e tij është gjendur armë e rëndë luftarake, mitraloz. Pas n
Nis hetimi për policët që lanë të lirë kuksianin që vrau Xhuljetën Pas ngjarjes së rëndë ku 19-vjeçarja Xhuljeta Çuni u vra nga ish-i dashuri i saj Xhafer Mata, Shërbimi për Çështjet e Br
Vëllai i kuksianit tregon shkakun e tragjedisë mes Tiranës: Ajo e tradhtoi! Ditën e djeshme, në orët e para të mëngjesit Tirana u trondit nga një vrasje e dyfishtë, ku një 31-vjeçar qëlloi mbi ish
Dalin pamjet, si kuksiani vrau me dy plumba ish-të dashurën pas ndarjes (VIDEO) Këto janë momentet kur Xhafer Mata sapo ka qëlluar me pistoletë Xhuljeta Çunin, një vajzë 19 – vjeçare që jetonte në zon
Vrau 19-vjeçaren dhe veten, zbulohet fjalët e fundit para krimit të kuksianit Pak minuta më parë ka ndërruar jetë në spital 31-vjeçari Xhafer Mata nga Kukësi i cili qëlloi me armë zjarri nga 19-vjeç
1 nga 4 kuksianët e arrestuar për Rrugën e Kombit pëson infarkt në burg Gjykata la 4 në burg na kuksianët e arrestuar gjatë protestës së Rrugës së Kombit. Florin Onuzi, 35 vjeç, banues në f
Rama ul kokën para kuksianëve, mësohet tarifa e re e Rrugës së Kombit Tarifa në Rrugën e Kombit për banorët e Kukësit dhe zonave përreth pritet të jetë 100 lekë për një kalim ose 200 lekë va
Kuksiani çudit anglezët, pi bar e këndon si "pasha" në burg (VIDEO) Fari Lleshi nuk është një emër i panjohur në Shqipëri. Ai është nga Kukësi dhe u bë i njohur falë talentit të tij në kën
U lirua Frroku e burgosen kuksianët, ish-ministri jep alarmin Ditën e djeshme Gjykata e Fierit i dha lirinë ish-deputetit socialist Mark Frroku. Ndërkohë që në media bëri bujë ky
EKSKLUZIVE/ Flet kuksiani që "tundi" dje PD-në: Kush sabotoi protestën e Kalimashit dhe përse iu drejtova Berishës Fjalimi i tij anti-sistem në Kuvendin e Partisë Demokratike ishte "hit" i javës në rrjetët sociale. Ibsen Elezi, ish
Kuksiani rrëfen momentet e arrestimit: Tmerr, më dhunuan Abdi Haziraj është një nga 11 qytetarët kuksianë që u rrëmbyen me forcë nga banesat e tyre nga ana e Policisë, pas prote
U la në burg, në familjen e kuksianit fëmijët presin babain Një ditë pas vendimit të Gjykatës së Apelit të Shkodrës për të lënë në burg katër nga 11 kuksianët e arrestuar, në shtëp
"Kaubojsi" ofendon keq Ramën: Kuksianët e lanë "shtatzënë" Edvinin Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj ka sulmuar ashpër ish-kryeministrin Edi Rama. Me anë të një postimi në
Rama ul dorën, kuksianët do të paguajnë 3 euro për të kaluar në Rrugën e Kombit Nga 10 euro që do të jetë tarifa e zakonshme për të kaluar në rrugën e Kombit, qeveria synon ta ulë në 3 euro për banorë
Lirohen kuksianët, çfarë po ndodh para gjykatës në Shkodër (VIDEO) Gjykata ka vendosur lirimin e 11 kuksianëve të burgosur disa javë më parë pas protestës në Kalimash. Pas vendimit, fa
Del vendimi i gjykatës për 11 kuksianët Gjykata e Apelit në Shkodër ka shqyrtuar masat e sigurisë për 11 protestuesit në Rrugën e Kombit që u mbajtën në burg.
Protestuan për taksën e rrugës, shihni 11 kuksianët e burgosur (VIDEO) Ditën e sotme në Gjykatën e Apelit të Shkodrës po mbahet gjyqi ndaj 11 kuksianëve të burgosur. Në sallën e gjyqit të