999 rezultate për

kuka

Komuna e Prishtinës zbulon një skandal në NPB Drejtori i Pronës në Komunën e Prishtinës, Dren Kukaj, ka thënë se Nexhat Kryeziu po e mban jashtëligjshëm pozitën e Kry
Haskuka publikon një fotografi nga stadiumi por komentuesit nuk e falin Një fotografi e kryetarit të Komunës së Prizrenit nga Vetëvendosje, bashkë me kryetarin e degës së kësaj partie në Prish
Konfiskohen salsiçe të prishura në Prizren (FOTO LAJM) Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka tregoi se në një qendër të madhe tregtare në qytetin e dytë për nga madhësia në Kos
Kukan tregon kur do të zgjidhet kontesti i emrit Zgjidhja e kontestit të emrit të Maqedonisë mundet të zgjidhet para mbajtjes së seancës së Këshillit të Evropës në qersh
Eurodeputetët Vajgëll, Flekeshtajn dhe Kukan nesër në Shkup Në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë nesër do të mbahet Konferenca e 13-të e Komisioneve parlamentare për çështje d
Tranjeri i Majlindës urim të veçantë për pavarësi, "Lotët e Medaljes së Artë" Trajneri Driton Kuka përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar nxënësit e tij, Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën, D
Haskuka tregon gjendjen e mjeruar të Komunës së Prizrenit Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka në një intervistë për Telegrafin ka folur rreth gjendjes së komunës të
Haskuka ia anullon PDK-së gjashtë konkurse Komuna e Prizrenit ka anuluar konkurset e shpallura për punësimin e kandidatëve në gjashtë pozita të ndryshme brenda adm
Haskuka si të tjerët, emëron një drejtor të dënuar nga gjykata Kryetarit të Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, nuk i ka penguar fakti që drejtori i Urbanizmit, Fatmir Memaj, disa
Vjen hakmarrja e parë e Vetëvendosjes për Thaçin Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka nga Lëvizja Vetëvendosje, ka larguar fotografinë e presidentit Hashim Thaçi nga zy
Haskuka krahason: Ky është dënimi që ka marrë dikush për hedhje të gazit Kryetari i sapo zgjedhur i Prizrenin, Mytaher Haskuka i ka dalur në mbrojtje ish kolegëve të tij deputet, ku gjykimin që
Protestohet betimi i Haskukës në Prizren Disa të rinj të një organizate në Prizren kanë protestuar para ndërtesës së Kuvendit komunal kundër kryetarit të ri Myta
Sot betohet Mytaher Haskuka Kryetar i ri i komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të betohet sot në mbledhjën inauguruese të Kuvendit të Komunës s
Serbia i bën presion Bashkimit Evropian Serbia pret datë konkrete për anëtarësim në BE, qytetarët duhet të dinë sa do të presim, ka thënë ministrja e Integrimev
Një braziliane shuan shpresat e shqiptares për medalje në Rusi Xhudistja Distria Krasniqi nuk ka arritur të rrëmbejë medalje në Mastersin e Rusisë, megjithatë ka arritur të përfundojë
Pasi fitoi Prizrenin, Haskuka shfaqet në xhami duke u falur (FOTO LAJM) Mytaher Haskuka, kryetari i ri i Prizrenit sot ka kryer një obligim të besimit islam. Ai bashkë me qytetarët ka shkua
Përfundimisht Kosova do të marrë pjesë në Rusi Trajneri i përfaqësueses së Kosovës në xhudo, Driton Kuka ka bërë të ditur se kreu i Federatës Ndërkombëtare të Xhudos,
Eurodeputeti sqaron a do ketë arrestime të rëndësishme në Shqipëri, përmend Tahirin Eurodeputeti Eduard Kukan ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me faktin se institucionet evropiane po përdorin një reto
Haskuka: Nuk ka gjasa të ndryshohet rezultati në Prizren Menjëherë pas konferencës së PDK-së ku është kërkuar që të shkojnë në rinumërim dhe rivotim disa qendra të votimit, ësht
Dramë edhe në Prizren: Vetëm 53 vota ndajnë kandidatët nga njeri-tjetri Wshtë e pabesueshme ajo që po ndodh në Prizren ku kandidatët e PDK-së dhe VV-së ndryshojnë vendet me njeri-tjetrin në pa