999 rezultate për

kujton

Godin: Ky Inter më kujton Atleticon e sezonit 2013-2014, fitojmë derbin me Milanin Shoh shumë gjera tek ky Inter që më kujtojnë Atleticon e sezonit 2013-14. Diego Roberto Godin nuk ka dyshime, zikaltërit
Ronaldo kujton kohën kur lypte hamburger në mesnatë: Nuk do i harroj kurrë ato dy vajza Cristiano Ronaldo ka rrëfyer thuajse të gjithë jetën e tij me gazetarin Piers Morgan. Ylli portugez ka zbuluar së në mos
Klopp kujton titullin me Dortmundin: Isha i dehur dhe fjeta në stadium, në shtëpi shkova me një kamion plot me pula Në vitin 2011, Jurgen Klopp e fitoi titullin e kampionit në Gjermani më Borussia Dortmundin, duke fituar edhe famë në të
“S’do të them kurrë lamtumirë”, Fjolla Morina do ju rrënqeth me dedikimin e ndjer (FOTO LAJM) Vazhdimisht në rrjetet sociale, këngëtarja Fjolla Morina kujton ish-partnerin e saj, i cili është ndarë kohë më parë nga
Ky shqiptar mban rekord: Kujton gjithçka Entela Resuli Idriz Zogaj, shqiptar nga Kosova që jeton në Suedi, prej vitesh merret me sportin e kujtesës, me
“A të kujton gjë data 27 Janar 2003?” PD nxjerr sot letrat për Valdrin Pjetrin Reagimit të kryebashkiakut të Shkodrës të zgjedhur në 30 qershor nbi fletushkat e shpërndara dje i është përgjigjur sëri
PD akuzon sërish Valdrin Pjetrin: Çfarë të kujton data 27 janar 2003? Pas akuzave të Partisë demokratike se është dënuar për trafik droge në Itali, kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës, Valdr
Fshati më interesant, del në sipërfaqje vetëm një muaj të vitit (FOTO LAJM) Ka një numër fshatrash në botë që janë të veçantë për bukurinë e tyre, jetën paqësore dhe natyrën. Por, një fshat në sht
Sot, afati i fundit për dorëzimin e bilanceve online të subjekteve, QKB kujton gjobat Sot (data 31 korrik) është afati i fundit për dorëzimin online të bilanceve. Por, ndryshe nga vitet e tjera, për ekonomi
Nuk harrohet Dr. Flori, Turjan Hysko e kujton kështu (FOTO LAJM) Nuk ka rëndësi sa kohë kalon, apo sa shumë ndryshojnë gjërat, kur vjen puna tek miqtë dhe personat e dashur, kujtimet dh
Haradinaj kujton masakrën e Srebrenicës (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar 24-vjetorin e Masakrës së Srebrenicës. Haradinaj ka shkruar s
Përmes tatuazheve shoqëria kujton Florijana Ismailin Futbollistja shqiptare Florijana Ismaili u gjet e vdekur të martën, pas kërkimit 4 ditorë në liqenin e Comos. Ajo kis
Meta i kujton Ramës dhe Sorosit atentatet: Kujdes se jemi si Avni Rustemi dhe Mujo Ulqinaku Presidenti Ilir Meta është duke mbajtur një fjalim të fortë në Presidencë duke iu drejtuar Sorosit dhe shtetit të nëndhe
Juventus kujton Riza Lushtën Riza Lushta është njëri nga futbollistët më të mirë që ka njohur futbolli shqiptar. I lindur në Mitrovicë në vitin 19
Greta Koçi përlotet gjatë emisionit, e kujton këtë person të dashur (VIDEO) Greta Koçi njihet si këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptarë. Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin "E Die
Clinton kujton momentin emocionues: Një kamarier shqiptar mu ul në gjunjë Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori t
PS i kujton Metës deklaratën e Palmer: Pengimi i zgjedhjeve, arsye për të mos hyrë në SHBA "Pengimi i një procesi zgjedhor potencialisht përbën arsye për moskualifikimin për të hyrë në Shtetet e Bashkuara", kjo
Jim Belushi kujton me nostalgji Devollin: I dua rrënjët e mia, jam i biri një emigranti shqiptar (FOTO LAJM) Jim Belushi është një ndër aktorët shqiptar më të famshëm dhe të dashur për të gjithë publikun anë e mbanë botës. Edh
Limaj përkujton nënën e tij Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, ka perkujtuar nënë
Konjufca kujton fjalët e Hashim Thaçit kur shprehej se duhet të falen krimet serbe Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ka thënë se për shumë vjet në Kuvend askush nga deputetët e