999 rezultate për

kujtojme

Rama: U desh të bëhej Meta president që të kujtojmë për mirë Bujar Nishanin Gjatë seancës së sotme parlamentare, Kryeministri Edi Rama solli në vëmendje marrëveshjen e majit 2017, me Lulzim Bashën
Haradinaj: Në përvjetorin jubilar të çlirimit të Suharekës, të kujtojmë të kaluarën tonë të lavdishme Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë sot se qershori i lirisë shënon fillimin e kthesës për vendin tonë.
Tayana me bikini tërbon malazezët (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme momentalisht është edhe Tayna. Sensacioni i vitit 2018, duke
Zyrtare: Ish-trajneri i Realit merr drejtimin e klubit të madh spanjoll Julen Lopetegui u emërua në krye të Sevillas, duke firmosur deri në vitin 2022. 52-vjeçari përflitej prej disa ditësh
Dafina Zeqiri provokon keq fare fansat (VIDEO) Dafina Zeqiri fundmi ka publikuar një video disa sekondëshe në llogarinë e saj në Instagram duke u shfaqur mjaft provakt
Torino befason Juventusin (VIDEO) Torino ka kaluar në epërsi në derbi ndaj Juventusit. Ishte Sasa Lukic ai që shënoi për 1-0 në minutën e 18’ të ndeshj
Gazetarja e njohur bën gafën e madhe në Champions Pas ndeshjeve në Champions League, prezantuesja Ilaria D’Amico ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë transmetimit liv
Blerja më e re e Juventusit kalon në avantazh Arsenalin (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në ndeshjen që po zhvillohet në "Emirates". Ishte Aaron Ramsey, ai
Real Madrid gati 80 milion euro për Icardin? Real Madrid do të duhet të paguajë 80 milion euro për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Interit Mauro Icardi, e ardhm
Alla protagonist në Kinë, realizon golin e parë (VIDEO) Albi Alla duket se ka gjetur veten në kampionatin kinez të futbollit. Ish-futbollisti i Flamurtarit është aktivizuar
A mund ti rezistoni trupit të kësaj modeleje (FOTO LAJM) Draya Michele ka marr disa ditë të lira nga angazhimet e saj për të kaluar pushimet në Kankun të Meksikos. 34 vjeçarj
Haradinaj viziton të aksidentuarit në QKUK Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj pak më parë ka zhvilluar një vizitë në QKUK, shkruan Albeu.com Ai ka vizituar
Tjetër rrjedhje te LSI-ja, ky është kandidati i ri që bëhet deputet Ditën e sotme tre kandidatë nga listat e LSI-së kanë dorëzuar në KQZ formularët e dekirminalizimit duke i hapur kështu r
Pas Bashës ambasadorja gjermane i "zë" zyrën Kryemadhit Ambasadorja gjermane, Susanne Schütz, vetëm pak minuta pas takimit kokë më kokë me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ka shk
Ambasadorja gjermane i shkon në zyrë Bashës Ambasadorja e Gjermanisë në Tiranë, Susane Schutz mësohet se ka shkuar ditën e sotme në zyrën e Bashës. Kjo lëvizje
Nisin tensionet e para të protestës, policia kapet me televizionet Protesta e opozitës, që është thirrur ditën e sotme, pritet të ketë një pjesmarrje mjaftë të madhe. Të gjendur në kë
Mblidhen liderët e shtetit, a do të hiqet taksa? Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Hara
Nuk ka fitues, Barcelona dhe Reali bëjnë paqe (VIDEO) Barcelona dhe Real Madrid kanë përfunduar aktin e parë të gjysmë-finales të Kupës së Mbretit me rezultatin e barabartë 1
Rikthehen maskat, grabitje masive në Tepelenë Një grabitje masive është shënuar në qytetin e Tepelenës, ku raportohet se jkanë vjedhur një supermarket, një shtëpi dhe
Morata pothuajse i larguar nga Chelsea, pranë rikthimit në La Liga Alvaro Morata gjithmonë e më larg Chelseat. Efekti i largimit të Higuain nga Milani drejt bluve të Londrës do të sjell n