999 rezultate për

kujtoj

E trishtë, ndahet nga jeta nëna e Flori Mumajesit Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, bëhet fjalë për mamanë e tij. Laj
Pas Ardit Gjebreas, infektohet me COVID-19 edhe Rudina Magjistari Edhe moderatorja e njohur e pasdites, Rudina Magjistari është infektuar me COVID-19. Ditën e sotme ajo e ka drejtuar
Kurti bën homazheve te varri i Rugovës: Kujtojmë personalitetet kombëtare historike Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti së bashku me presidenten në detyrë, Vjosa Osmanin kanë bërë homazhe te varri i
Vendimi drastik për ushqimin në spital, çfarë ndodhi pak ditë më parë Ditën e sotme u mor vendimi që të mos lejohet më sjellja e ushqimit nga jashtë për pacientët në Infektiv. Ky vendim v
Nuk i mbarojnë telashet, çfarë i ka ndodhur tani Zogut të Tiranës (FOTO LAJM) Prezantuesi shumë i komentuar në media e rrjete sociale, Hermes Nikaj ose siç e thërrasin ndryshe "Zogu i Tiranës", ka v
Festojnë 6-vjetorin e lidhjes, Blero surprizon Afrona Dikën (FOTO LAJM) Sot është një ditë shumë e veçantë për çiftin e njohur të showbizit shqiptar, Bleron dhe Afronën. Dyshja festojnë 6-vjet
Dalin pamjet e fundit, Joe Biden gati të marrë zyrtarisht Amerikën në dorë (VIDEO) Ditën e sotme në Amerikë pritet të ndodhë inagurimi dhe betimi i Presidentit të ri të SHBA-ve Joe Biden. Vetëm pak mi
"Tërmet" në San Siro, Lazio barazon rezultatin (VIDEO) Lazio ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Milanit në minutën e 59' me Ciro Immobilrn. Kujtojmë që Milani ishtë në
Pritet vendimi: 10 vite burg për reperin Lil Wayne (FOTO LAJM) Reperi i njohur Lil Wayne ishte akuzuar vitin e kaluar për armëmbajtje pa leje. Në një mbledhje virtuale, ai prano ak
E shtunë e zezë për Shkodrën, pas efektivit gjendet i vdekur një 46 vjeçar Shkodra sot është zgjuar në zi. Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme pasi një 46-vjeçar, banues
Koronavirusi i mori jetën, kështu e kujtojnë kolegët Mark Bellon Ditën e sotme ish-deputeti i Partisë Socialiste ka humbur betejën me koronavirusin. Si pasojë e gjendjes së tij të rëndu
Infektohen me koronavirus tetë punonjës të Shtëpisë së Fëmijës Ka shkuar në 8 numri i personave të prekur me Covid në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë. Mësohet se sot dy persona të tjer
Mandzukic më në fund gjen një skuadër Mario Mandzukic është pranë rikthimit në futbollit evropian. Mediat sportive raportojnë se sulmuesi kroat është afër
10 gjërat që na kujtojnë çfarë kishim harruar për orën dimërore Ora dimërore është rikthyer sërish këtë të diel të fundit të tetorit. Teoria e ndryshimit të orës është hedhur fillimish
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra kreu i SHÇBA-së për Beratin dhe Fierin Drejtor i SHCBA në drejtorinë rajonale Berat-Fier, Arben Frashëri është shkarkuar nga detyra. Trupa që kreu vlerësimi
Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po mendon pezullimin e futbollit? Genoa dhe e gjithë Serie A ka marrë një tronditje të madhe pasi qeveria italiane po mendon pezullimin e ndeshjeve të kam
Juventusi barazon rezultatin ndaj Romës me një lojtar më pak (VIDEO) Edhe pse me një lojtar më pak, Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës. Është përsëri Ronaldo, lojtari
"Na kujtojnë pasanikë", Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën Muzikanti, Elton Deda ka treguar nëpërmjet një statusi në Facebook se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, s
Së shpejti në ekran, Klea Huta zbulon formatin ku do ta shihni (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, moderatorja e njohur, Klea Huta ka treguar projektin më të ri televiziv. Ajo
23 vite nga vdekja e Princeshë Dianës, mediat e huaja e kujtojnë me fotot e rralla (FOTO LAJM) Data 31 gusht i kujton të gjithë ndjekësve të pallatit mbretëror humbjen tragjike të Princeshë Dianës 22 vite më parë.