999 rezultate për

kujtimi

Kujtimi më i bukur? Kur fituam 6-1 ndaj PSG, Neymar irriton drejtuesit Telenovela e kësaj merkatoje vere, është padyshim Neymar. Dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, madj
Arti shqiptar në zi, ndërron jetë aktorja e dashur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci. Lajmin e bën të ditur Zamira Kita në në një postim në Facebo
Basha edhe në përkujtimin e Spaçit bën thirrje kundër Ramës Kreu i PD-së, Lulzim Basha kujton revoltën e burgut famëkeq të Spaçit. Sipas tij sot është dita për të ftuar çdo shqi
I shtrirë lakuriq krah eshtrave të babait, ky kinez thotë se po bën art (FOTO LAJM) Artisti kinez Siyuan Zhuji ishte vetëm tre vjeç kur babai i tij vdiq na kanceri në mushkri. Ai nuk ka thuajse asnjë
Limaj: Kujtimi për Dacin do të jetë i përhershëm Dje ndërroi jetë djali i Nexhat Dacit, Arian Daci. Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zv-kryeministër i Kosov
Sot është Dita Ndërkombëtare e Përkujtimit të Holokaustit Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Përkujtimit të Holokaustit, ku përkujtohen miliona viktima të gjenocidit të Gjermanisë
Dhimbje dhe lot, poetja prek me kujtimin e saj për Arianin Pas humbjes së jetës së Arian Dacit, e ka kujtuar edhe poetja, Naime Beqiraj. Ajo përmes një postimi në llogarinë e s
Kjo foto ka përlotur miliona për këtë arsye (FOTO LAJM) Fotot e një nuseje para varrit të të dashurit të saj janë kthyer në pamjet më të komentuara të ditëve të fundit në rrjet
Ditëlindja e Tanit të Topit, surpriza në përkujtimin e tij Sot, (16 tetor) Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 50. Themeluesi i Top Media-s u nda nga jeta në një aksident tr
Kjo foto ka përlotur miliona për këtë arsye (FOTO LAJM) Fotot e një nuseje para varrit të të dashurit të saj janë kthyer në pamjet më të komentuara të ditëve të fundit në rrjet
Fjolla nuk ndahet dot nga kujtimi i të dashurit të ndjerë, poston foton e tij ”E zhgënjyer, ndoshta nga jeta, zoti ti merr njerëzit më të dashur dhe ky është zhgënjimi më i madh. Nuk është zhgën
Vitamina B6 në tuna e banane, ndihmon në rikujtimin e ëndrrave Vitamina B6 e cila gjendet në peshkun tuna, banane dhe në kokoshka, mund të ndihmojë njerëzit të kujtojnë më mirë ëndrra
PD ngre grup pune për kujtimin e viktimave të komunizmit Partia Demokratike, ka ngritur një grup pune për hartimin e ligjit "Për ndalimin e simboleve të komunizmit dhe përkujtim
Gianluigi Buffon shpërthen në lotë pas përkujtimit të Davide Astorit (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk i ka mbajtur lotët, kur në stadium është përkujtuar Davide Astori gjatë ndes
Nëna e 2 fëmijëve akuza vjehrrës: M'ka dhunuar, do të më ndajë nga burri Mihane Mena është një si shumë gra të tjera shqiptare që ka vuajtur dhe është dhunuar jo aq nga burri sa nga vjehrra.
Xhaferi: I paharruar do të jetë kujtimi për mikun tim Abdilaqim Ademi Abdilaqim Ademi, sekretari i përgjithshëm i BDI-së, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Ai ishte njëri n
Tre vite më parë “Autochtonous”, kujtimi më i bukur i viteve të fundit (VIDEO) Tre vjet më parë, pikërisht në datë 14 tetor 2014, në stadiumin “Partizani” në Beograd, Shqipëria luajti kundër Serbisë
Sneijder në facebook falenderon Galatasarayn, me kujtimin më të bukur kundër Juventusit Glatasaray zyrtarisht nuk i disponon më shërbimet e Wesly Sneijder. Hollandezi ka falenderuar turqit për vitet e mr
Klosi: Përkujtimi i 29 Nëntorit nga të rinjtë, i shkon nderimit të përpjekjeve të kombit për liri "Të nderojmë duke u përkujdesur", ishte aktiviteti i organizuar nga Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, në këtë 2
Përkujtimi i vëllait për Remzi Hoxhën: "Lus zotin ta gjejmë varrin e të çmallemi! Kanë kaluar plot 21 vite që nga zhdukja misterioze e biznesmenit shqiptar nga Shkupi, Remzi Hoxha. Pikërisht në këtë