E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

kujtim

Regjisori i njohur humbi betejën me COVID-19, djali i tij mesazh prekës Sot ndërroi jetë regjisori dhe skenaristi i mirënjohur, Kujtim Gjonaj. Djali i tij, Genti Gjonaj ka shkruar në ‘Faceb
Skandali/ Kujtim Gjuzi përfshin në listë emrin e mësueses që vdiq muaj më parë Kryetari i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ka publikuar listat e kandidatëve për deputetë mbrëmjen e djeshme. Mes k
Kujtim Gjuzi nuk ndalet: Publikon listën me kandidatë për zgjedhje por harron veten! Dy ditë më parë Kujtim Gjuzi u paraqit me koalicionin e tij parazgjedhor në KQZ, të quajtur "AOKBPEK". Ditën e sotme
Shqiptari mban traktorin në dhomë: E kemi kujtim nga babai! (VIDEO) Haki Abdylit nga fshati Dobërçan, i Kosovës ka një orendi shumë të veçantë në sallonin e shtëpisë së tij. Ai mban një
Kujtim Gjuzi nuk ndalet, bashkon partitë e vogla e krijon "opozitën e re" përballë Ramës Një opozitë e re është regjistruar në KQ me siglen "AOKBPEK". Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është ai
Basha në përkujtimin e 20 shkurtit: Hijet e komunizmit duan të vrasin ëndrrën europiane Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka reguar lidhur me përkujtimin e 20 Shku
Kujtim Gjuzi i thotë JO vaksinës anti-covid: Nuk bëj eksperimente me trupin tim! Deputeti i opozitës dhe kreu i konservatorëve Kujtim Gjuzi deklaron se nuk do ta bëjë vaksinën anti-Covid. Marrë shka
Humbi shokun e ngushtë, Skivi ndan kujtime përmes fotografive me Albert Krasniqin Vrasja e Albert Krasniqit, që dyshohet të jetë kryer nga babai i tij, ka tronditur gjithë vendin. Biznesmeni i cili i
Plas në Kuvend, akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Duan t'na mbyllin gojën! Seanca e sotme e mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur me debate dhe akuza të ashpra mes deputetëve. Kanë qënë de
"Asaj i është shkulur zemra", zbulohet lidhja që Kujtim Prodani ua mbajti të fshehtë të gjithëve Kujtim Prodani e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë jetën e tij private dhe e ka ruajtur me fanatizëm. Megjithatë, pas v
Covid-19 i mori jetën, Eneda Tarifa zbulon pengun e madh të Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është shprehur se ishte duke bashkëpunuar me kantautorin Kujtim Prodani për disa projekte që mbe
10 këngët më romantike nga Kujtim Prodani (VIDEO) Kujtim Prodani i lindur në 1963-in, ndërroi jetë dje në moshën 57-vjeçare, si pasojë e Covid-19. Ndonëse u nda fare herë
Humbi jetën nga COVID-19, del fotoja e fundit nga spitali i Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Ditën e sotme u nda nga jeta kontautori i njohur Kujtim Prodani, humbje e cila ka prekur mbarë botën e artit në Shqipëri
"Një flamë, por do t'ja hedh!" Zbulohet SMS e fundit e Kujtim Prodanit i cili vdiq nga COVID-19 Arti shqiptar sot është në zi! Këngëtari dhe kantautori i njohur Kujtim Prodani ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.
Covid-19 i merr jetën Kujtim Prodanit, Elton Dedës nuk i besohet: Do të pres për një birrë (FOTO LAJM) Ditë zie për artin shqiptar. Kantautori i njohur, Kujtim Prodani, ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ishte i infektuar
"Ju flet Corona", Kujtim Prodani i dedikoi këngë virusit që i mori jetën (VIDEO) Kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën nga COVID-19, ndërsa prej ditësh ishte i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi.
Koronavirusi i merr jetën Kujtim Prodanit Kantautori i njohur Kujtim Prodani ka humbur betejën me koronavirusin. Prodani ndodhej prej ditësh i shtruar në spita
"Sa miq e të afërm na more", Kujtim Prodani bën postimin prekës nga Sanatoriumi Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19, dhe ndodhet i shtruar në spitalin Covid 2 në Tiranë. Lajmin e
Kujtim Gjuzi rrëfen bisedën me babain e Klodian Rashës e bën akuzën e fortë Familja e Klodian Rashës ka telefonuar deputetin Kujtim Gjuzi pas deklaratës së fortë se kryeministri Rama ka dhënë para
Akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Efektivi që vrau Rashën ishte i droguar Deputeti Kujtim Gjuzi ka bwrw njw akuzw tw rwndw, ku deklaron se ka informacione të sigurta se efektivi i policisë që vr