999 rezultate për

kujdestar

Në betejë për kujdestarinë e fëmijëve, ish-truproja nxjerr "sekrete" për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie e kanë bërë të qartë herë pas here se ata janë prindër shumë protektiv. Pavarësisht nga bet
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
E pak ditë dhe rikthehen në shkollë, ISHP apel nxënësve Të hënën që ven, më 14 shtator pritet të nisë dhe viti i ri shkollor. Duke qënë se virusi është ende mes nesh, nuk mungo
Hajdari: Partitë nuk e duan ndryshimin e sistemit, kushti për qeveri kujdestare ra Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari tha se pas takimit të sotëm prej 9 orësh në ambasadën e SHBA-së të Kësh
Propozimi i plotë i opozitës për Qeveri kujdestare: Të krijohet 100 ditë para zgjedhjeve Partia Demokratike dhe aleatët e saj kanë materializuar këtë të diel kërkesën e tyre politike për qeveri tranzitore.
I moshuari i shërben bashkëshortes, shteti i mohon kujdestarinë Në rubrikën "Shqipëria pa filtra", emisioni BOOM ka sjellë historinë e Liri Laçit, e cila për 42 vite ka shërbyer si inf
Plas tek Çani, gazetari tregon si po e fut në "kurth" Basha Ramën Gazetari Robert Rakipllari u shpreh mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, se PD do të kërkojë të vihet
Skandal në fshatin SOS, edukatorja rrihte jetimët e fëmijët filmojnë dhunën Dy fëmijë janë kthyer në dëshmitarë kryesorë në një proces hetimor, të nisur ndaj një nëne kujdestare në fshatin Sos, e
Fshatarët abuzuan me motrat e sëmura, reagon Bashkia Krujë Bashkia e Krujës ka reaguar, lidhur me rastin e dy motrave me problem psikologjike, të cilat, përpos këtyre problemeve,
I kërkoi s*ks nënës për t'i dhënë kujdestarinë e fëmijës, merret vendimi për Roland Hysin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënim me 4 vite burg për gjyqtarin Roland Hysi i akuzuar për korrupsion. Rol
Tërbohet rinoceronti, merr përpara makinën e kujdestarit të Kopshtit Zoologjik (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një rinoceront i tërbuar sulmoi një rojtare të kafshëve në makinën e saj në një park saf
"Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijës së pa lindur?", Burri godet me shkelma të dashurën shtatzanë Një baba i ri ka goditur vazhdimisht në stomak të dashurën e tij shtatzënë gjatë një sulmi të egër që erdhi për shkak të
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
Përdhunonte të bijën, arrestohet "monstra" nga Kurbini Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin, ku një 48-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kryer mardhënie me person
TRONDITËSE/ Kujdestarja lidh të moshuarën me karrige me rrota pas pemës (VIDEO) Një grua është filmuar duke lidhur pas një peme një të moshuar në karrocë me rrota. Videoja shokuese, e cila ka marrë
Tentoi të përdhunonte kujdestaren e kishës, arrestohet shqiptari Një i ri shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për përdhunimin e një vajze shqiptare 27 v
Në Francë 102-vjeçarja vret 92-vjeçaren në azil Një grua 102 vjeçare dyshohet se ka vrarë një 92-vjeçare në një azil në Francë. Vrasësja e dyshuar ndodhet në spital
102-vjeçarja vret të moshuarën në azil Një grua 102 vjeçare dyshohet se ka vrarë një 92-vjeçare në një azil në Francë. Vrasësja e dyshuar ndodhet në spital
Anika fiton kujdestarinë e Sahilit, çfarë ndodh këtë javë Shivai i shpreh dashurinë Anikës duke e xhiruar mesazhin e tij me kamera. Texh arrin të komunikojë me Xhanvin fshehtas Z
"Mos filmoni se jua theva në kokë", vrasësi i gruas dhe kunatës kapet me gazetarët Gjyqi për kujdestarinë e dy fëmijëve të shtetasit Gazment Mustës është shtyrë. Kjo ka ardhur pasi personi në fjalë i