999 rezultate për

kujdesin

Makina përplas të miturën në Tiranë Një 10 vjeçare është aksidentuar pak më parë në kryeqytet në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë. Policia njofton se
Një tjetër i ri në Fier tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit 36-vjeçari Taulant Jemini mëngjesin e sotëm ka tentuar t'i japë fund jetës në shtëpinë e vjehrrit të tij. Mësohet se
Përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka zbuluar një moment delikat nga jeta e saj private pasi mama
Aksident i trefishtë, nisen me urgjencë në spital dy vajza Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku janë përfshirë tre automjete e si pasojë janë dëmtuar drejtuesja e mje
Hidhet nga kati i tretë 18 vjeçarja në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku dyshohet se një 18 vjeçare është hedhur nga kati i treti i pall
A është e dëmshme kërcitja e kockave? Mësoni kujdesin që ju duhet Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit. M
Aksident në Laprakë, plagoset një grua e niset me urgjencë drejt spitalit Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Laprakës në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur e lënduar një grua, e c
Aksidentohet një burrë në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një burrë ka mbetur i plagosur sot pasi u përfshi në një aksident rrugor në periferi të Tiranës. Ngjarja ndodhi pak m
Ambasada e SHBA lavdëron emërimin e Aida Hajnaj: BKH nën kujdesin e FBI-së Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka uruar sot Shqipërinë për emërimin e Aida Hajnaj si Drejtoreshën e parë të Byrosë Kombëta
Bënë për te Trauma 40 vjeçarin, kapen dy vëllezërit Policia e Fierit ka arrestuar dy vëllezër të citët kanë dhunuar me mjete të forta një 40 vjeçar për motive të dobta.
Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas 17-vjeçaren Një automjet ka pèrplasur një vajzë 17-vjeçare, të indentifikuar me inicialet B.H. E mitura ndodhet në spital nën ku
Shtoni kujdesin në rrugë, 136 mijë makina qarkullojnë pa siguracion Pandemia e Covid- 19 ka ndikuar në rritjen e numrit të automjeteve në vend që qarkullojnë pa sigurim të detyrueshëm. Mës
Aksident në Tiranë, shoferi i motorit dërgohet me urgjencë në spital Sot rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të
Këshilla për kujdesin ndaj dhëmbëve dhe mishit të dhëmbëve Dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëv kanë nevojë për shumë përkujdesje dhe më e rëndësishmja, një rutinë personale. Higjiena
Mjeti përplas këmbësoren, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mënjesin e sotëm rreth orës 09:07, te sheshi “Shtraus”, në rrugën “Xhanfize Keko”. Mjeti me drej
Rrezikon të mbytet një 65 vjeçar te Liqeni Artificial në Tiranë Një 65-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial. Sipas policisë 65-vjeçari Gj.C i cili gjatë kohës që ka qene
Ditë aksidentesh në Tiranë: Plagosen rëndë 5 persona Ditën e sotme kanë ndodhur dy aksidente të rënda në Tiranë ku kanë mbetur të plagosur 5 persona. Policia bën me dije
Çmendet adoleshenti, hedh 6 vjeçarin nga 100 metra lartësi vetëm për të dalë në TV Kjo është historia e një adoleshenti i cili hodhi një gjashtë vjeçar nga një lartësi e madhe, pavarësisht se merrte ilaç
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, ka të lënduar Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë,ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Një makinë ka përplasur një kë
Makina përplas biçikletën në Tiranë, përfundon në spital 23 vjeçarja Një vajzë e cila lëvizte me biçikletë është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë e drejtuar nga nje 28-vjecar.