999 rezultate për

kujdeset

Jo vetëm Ori, mamaja e moderatores kujdeset për Islin pasi u infektua me Covid (FOTO LAJM) Para dy ditësh moderatori i ‘Top Channel’, Isli Islami zbuloi se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka mungu
Basha nxjerr foton e Ramës: Shqiptarët meritojnë një qeveri që kujdeset për njerëzit, jo për veten Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar një ditë pas protestës së organizuar për vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv
Emocionuese, vogëlushja e Chrissy Teigen kujdeset për kujtimin e vëllait të humbur (VIDEO) Chrissy Teigen dhe John Lergend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë së shpejti. Modelja e njohur
Mali i Zi shkon në zgjedhje, PDIU: Shqiptarët për shqiptarët, për Gjukanoviçin kujdeset Rama PDIU i bën thirrje shqiptarëve shtetas të Malit të Zi të votojnë masivisht përfaqësuesit e tyre shqiptarë në zgjedhjet e
Roberti nuk ndahet nga familja e Norës, pjesë e super festës së Era Istrefit (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi datëlindjen më 4 korrik, por festa për të duket se nuk ka ndalur ende. Nora ka menduar ta surprizojë
Nusja i shiti shtëpinë, e bija kujdeset për nënën 100-vjeçare në bunker 66-vjeçarja Xhemile Pisha Sula kujdeset prej 3 vitesh për nënën 100-vjeçare dhe vëllain e saj Shefkiun, të dy të pamundu
Tetovë, ora policore boshatisi qytetin! Qytetarët: Qeveria të përkujdeset më shumë për të varfrit (VIDEO) Qyteti i Tetovës pak minuta para orës policore ishte pothuajse i boshatisur. Qytetarët që takuam në rrugë thonë se Q
"Vuajtje në sytë e tyre", rrëfehet adoleshentja që kujdeset për të moshuarit me koronavirus Një adoleshente angleze e cila punon në repartin ku ndodhen pacientët me koronavirus ka ndarë një foto të sajën në përpj
Basha: Shteti të paguajë një nga prindërit, që të kujdeset për fëmijët! Koronavirusi tashmë ka prekur edhe vendin tonë, kur deri më tani janë zyrtarizuar dy shtetas, babë e bir nga Puka. Kr
AAK kujdeset të përsërisë se nuk do të ketë më PAN 2 Sekretari organizativ i AAK-së, Besnik Tahiri, në një intervistë për “Zërin” ka deklaruar se pas zgjedhjeve të 6 tetorit
Pa krahë, por kujdeset mrekullisht për familjen e saj (VIDEO) Një video e një gruaje plot jetë dhe optimizëm, që nuk ka nevojë për koment
Elita Rudi shfaqet pa grim, Zëri nuk i le më kohë të kujdeset për veten (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar e jo vetëm. Moderatorja e njohur, pak muaj më pa
Mjekët në Gjermani, kush do kujdeset për shëndetin e shqiptarëve? Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut po përballen me largimin e mjekëve në drejtim të vendeve të Bashkimit Europian.
Në varfëri ekstreme, gjyshja që kujdeset për fëmijët e vajzës në burg Programi “Dua të të bëj të lumtur” natën e sotme trajtoi një histori dramatike ku mbizotëronte varfëria ekstreme. E till
Mësoni kush kujdeset për Renenë dhe a po shkon në kopsht (FOTO LAJM) Kush kujdeset për Renenë, kur Nora dhe Roberti nuk janë pranë saj? Rene Berisha është vajza e dy personazheve të njohur
Këmbë të gjata një metër, modelja tregon si kujdeset për veten (FOTO LAJM) Nëna e dy fëmijëve, Im Ostergren poston foto e video ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë. Një modele suedez
"Kur e ke humbur virgjërinë?", Arta Elezaj habit me përgjigjen (VIDEO) Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Arta Elezaj, iu përgjigj pyetjeve provokative të intervistës të shkurt
"Jam polici që kujdeset për eskortën e Tsiprasit", shqiptari me pranga dhe pistoletë çudit policinë greke (FOTO LAJM) "Jam polic që kujdesem për eskortën e kryeministrit Tsipras". Kështu i është drejtuar një 28 vjeçar shqiptar dy personav
Ramizi përkujdeset për maçokun, harxhon pasuri dhe kohë për të (VIDEO) Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka rrëfyer pjesë të përditshmërisë së tij në një intervistë dhënë telev
Rama shpërndan fotot në media: Nuk jam i charterit, po vuaj shumë me "economy class" Pasi bëri bujë me udhëtimet e tij luksoze me helikopterë dhe charter gjatë verës, kryeministri Rama ka filluar tashmë nj