999 rezultate për

kujdes

Kini kujdes! Tharja e rrobave brenda në dhomë po ju rrezikon seriozisht shëndetin A e dini se është e dëmshme për shëndetin tonë nëse i thajmë rrobat brenda në dhomë? Sipas shkencëtarëve, ky veprim
Rama: Ju e dini sa i gatshëm jam ta mbroj Metën, bëj kujdes kur flas për kundërshtarët Kryeministri Edi Rama duke komentuar çështjen më të fundit në lidhje me përgjimet e anti-mafias italiane ka theksuar se
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur plot tensione, të cilat do arrini që ti përballoni qetësisht. Jeni në kërkim të g
Pak ditë nga "Hëna e Plotë e Ujkut", astrologia shpjegon pse duhet të kemi kujdes Hëna e parë e plotë e vitit është e njohur në shumë kultura edhe si Hëna e plotë e Ujkut dhe sipas parashikimeve të deri
Hoti: Do të kujdesemi që VV-ja të mos vijë kurrë në pushtet Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje është “duke u çmendur vetëm
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët sot, do mbani përgjegjësi për të gjitha Dashi Këtë të premte do të keni akoma probleme në punë që mund t’ju çojnë të keni, për pasojë, edhe disa probleme në
"Do ndaheni", Meri paralajmëron: Kujdes nga kjo shenjë se do tradhtojë Na pret nje ndryshim rrenjesor i cili permbys nje zgjidhje apo jete te lehte. Cdo gje qe kemi arritur lehte apo jemi per
Kujdes, këto janë sëmundjet e trashëgueshme që transmetohen në breza Sëmundjet e trashëguara, ose sëmundjet gjenetike, janë sëmundje që transmetohen nga njëri brez në tjetrin. Sëmundjet gje
ARRSH për situatën e rrugëve në vend: Kujdes nga ngricat! Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se qarkullimi rrugor në Shqipëri vijon pa probleme. Përmes një njoftimi të shp
5 sekretet që qëndrojnë pas shkëlqimit të përjetshëm të Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Duket se vitet për Jennifer Lopez kanë ndalur pasi vazhdon të shfaqet gjithmonë në super formë. Por për të patur linja p
Saimiri e eliminoi, Ariana para se të ngjitej në skenë: Ta dijë mirë motra e tij (FOTO LAJM) Të hënën që lamë pas, Saimiri eliminoi Ariana Shabanin nga 'Love Story'. Ai u shpreh se mes tyre nuk ka më shumë se tërh
HOROSKOPI/ Dita e shtunë, shenjat që sot duhet të tregojnë kujdes Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë
Në një mot të ftohtë duhet kujdes më i madh për fytyrën: Ndiqni këto këshilla Në stinën e dimrit kur temperaturat janë më të ulëta, kujdesi ndaj lëkurës është më i lartë. Lëkura ndryshe nga pjesët e
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e mbron atë nga
Jo vetëm Ori, mamaja e moderatores kujdeset për Islin pasi u infektua me Covid (FOTO LAJM) Para dy ditësh moderatori i ‘Top Channel’, Isli Islami zbuloi se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka mungu
Vërshime në disa zona në Drenas, kërkohet kujdes i shtuar Komuna e Drenasit, njofton të gjithë qytetarët se pas vazhdimit të reshjeve të dendura të shiut, disa rrugë, sidomos mbi
Sherre dhe debate/ Meri paralajmëron ndryshime, cila është shenja e vetme që do ti ecë mirë Nga sot do filloni te ndjeni konkretisht mungesat reale qe keni ne jeten sociale Perballje me politiken dhe ekonomine si
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
Tregoni kujdes! Herë tjetër mos e bëni më këtë gabim kur të lani flokët Ata që i lajnë flokët duke aplikuar vetëm një herë shampo kanë bërë gabim. Kështu thotë një stiliste flokësh e cila post
Mjekja meksikane shtrohet në spital pasi bëri vaksinën anti-COVID Një mjeke është shtruar në spital në Meksikë pasi ka bërë vaksinën anti-COVID. Autoritetet meksikane thanë se po stud