999 rezultate për

kujdes

Kujdes kur zgjidhni mjekun! Çdo minutë 5 të pajetë nga trajtimi i gabuar 2,6 milionë vetë vdesin çdo vit për shkak se janë bërë viktima të trajtimeve të gabuara mjekësore apo ilaçeve jo të duhu
Përgatitjet e fundit, Jonida është kujdesur që dasma të shkëlqej (FOTO LAJM) Ditën e sotme Jonida Vokshi dhe partnerin i saj, aktori dhe producenti kosovar, Besnik Krapi, do të celebrojnë dashurinë
Ika të kujdesem për bebin! Deputetja reagon për lajmet se donin t'i eleminonin vëllain Deputetja e LSI-së, Ambra Borova ka folur në lidhje me aksidentin e dyshimtë në të cilin është përfshirë i vëllai i saj,
AAK kujdeset të përsërisë se nuk do të ketë më PAN 2 Sekretari organizativ i AAK-së, Besnik Tahiri, në një intervistë për “Zërin” ka deklaruar se pas zgjedhjeve të 6 tetorit
BBC paralajmëron Anglinë për ndeshjen me Kosovën: Kujdes! Anglia e pret Kosovën nesër me fillim nga ora 20:45 nesër, në ndeshjen kryesore të grupit A në kualifikimet për Evropian
Kur është mami nuk është babi, pse Mozzik dhe Loredana kujdesen të ndarë për Hanën? (FOTO LAJM) Kohët e fundit në horizont po qarkullon lajmi se martesa e Mozzik dhe Loredanës është në krizë. Çifti u bënë prindër
Kujdes, domatet mund të krijojnë gurë në veshkë Domatet janë një sallatë e preferuar verore e shumë njerëzve. Frutat e lëngshme dhe freskuese të kuqe plot me likopen
France Football: 3 arsyet pse Franca duhet të ketë kujdes Shqipërinë Revista e përjavshme franceze "France Football", në numrin e radhës i ka kushtuar një hapësirë të veçantë sfidës së 7 sh
Si të kujdesemi për piercing-ët ? Piercing-ët janë kthyer nw trendin e momentit. Shumë persona preferojnë t’i krijojnë ato në mënyra të veçanta dhe unike,
"France Football" i trembet Shqipërisë: Arsyet përse "gjelat" duhet të kenë kujdes Revista e përjavshme franceze "France Football", në numrin e radhës i ka kushtuar një hapësirë të veçantë sfidës së 7 sh
Kujdes kur vendosni vezët te rafti i frigoriferit, keni bërë gabim dhe nuk e dini eni të rregullt dhe i vendosni vezët në derën e frigoriferit, pikërisht në ndarjen e caktuar? Nëse po, ashtu si shumica
Kujdes kush udhëton për në Itali deri në 6 shtator Në Itali sindikatat e transportit ajror kanë paralajmëruar sërish greva dhe shumë fluturime janë anuluar. Nga protest
Tërbohet rinoceronti, merr përpara makinën e kujdestarit të Kopshtit Zoologjik (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një rinoceront i tërbuar sulmoi një rojtare të kafshëve në makinën e saj në një park saf
Ambasada amerikane bën apelin e rëndësishëm për vizat, kujdes me datat (FOTO LAJM) Ambasada amerikane në Tiranë, ditën e sotme ka bërë një njoftim të rëndësishëm në faqen e saj zyrtare përsa i përket viz
A mund të krijosh një lidhje në rrjetet sociale? Kujdes me këto gabime që po bën Fakt! Rrjetet sociale, duam apo nuk duam ta pranojmë, janë bërë pjesë e pandashme e jetës sonë. Kjo është diçka që të gj
TRAGJIKE/ Vogëlushi vdes duke luajtur me celular: Prindër kujdes (VIDEO) Lojërat elektronike kanë bërë që mjaft fëmijë dhe të rinj të krijojnë varësi prej tyre, shpesh me pasoja të rënda për sh
Prindër të pasur kujdes me fëmijët modern nga Erion Muca - Vrasja e një të riu apo vdekja e disa të rinjve dhe nr i shtuar i aksidenteve rrugore e kanë kthyer
Shikojini me kujdes, nuk është ashtu siç duket (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Ndonjëherë, një moment i kapur me kujdes, nga kënde të ndryshme, mund të sjellë foton perf
Pronarë kujdes! Kjo është metoda më e re e vjedhjes së makinave luksoze (VIDEO) Hajdutët e makinave janë duke perfeksionuar metodat e tyre të vjedhjes. Sëfundmi, kamerat e sigurisë së një shtëpie
"Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijës së pa lindur?", Burri godet me shkelma të dashurën shtatzanë Një baba i ri ka goditur vazhdimisht në stomak të dashurën e tij shtatzënë gjatë një sulmi të egër që erdhi për shkak të