999 rezultate për

kuipers

Suarez ofendon keq gjyqtarin Kuipers: Ti je një lëpirës m*ti (VIDEO) Luis Suarez e ka ofenduar rëndë gjyqtarin Bjorn Kuipers. Uruguaiani ka shpërthyer disa herë me ofendime të ndryshme dre
Bjorn Kuipers, arbitri i finales së Champions League Bjorn Kuipers do të jetë arbitri i finales së Champions League mes Real Madrid dhe Atletico Madrid. Interesant është fak