999 rezultate për

kufomes

Po hidhte pleh kimik në parcelë, vdes 47-vjeçari në Fier Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një 47-vjeçar ka ndërruar jetë ndërkohë që po plehroste parcelën e tokës. "Ng
Serbi, prifti i dehur përfundon në makinë me një arkivol (FOTO LAJM) Fotografia e një popi që fle në një rimorkio të traktorit pranë arkivolit të kufomës, e cila po dërgohej te varrezat, ka
Dalin detaje të reja mbi gjetjen e kufomës së dekompozuar në Fier Pas zbulimit të kufomës brena një kanali në fshatin Daullas të Fierit, të tjera detaje kan dal në në dritë. Pas një heti
E FUNDIT/ Gjendet i vdekur një burrë në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Mësohet se një burrë është gjendur pa jetë në mes të rrugës në Tiranë. P
Mbytjet misterioze në lumenj dhe dete: Gjendet një tjetër viktime në plazhin e Durrësit Forcat e rendit të Durrësit kanë gjetur kufomën e një mashkulli në vendin e quajtur Bisht-Pallë gjatë mesditës së sotme,
DETAJET/ Zbulohet identiteti i kufomës në Portin e Durrësit Mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit është gjetur një kufomë e seksit mashkull. Burime zyrtare nga policia bëjnë m
Haki Abazi: Hetim për vdekjen e Rugovës, të bëhet autopsia e kufomës (VIDEO) Në 10-vjetorin e vdekjes së Presidentit Historik të Kosovës, nga Amerika tu fol për Televizionin Rrokum, analisti politi
Gjendet pas 4 muajsh trupi i pajetë i Gentian Petës Gjendet trupi i pajetë i Gentian Petës i cili u hodh katër muaj më parë nga trageti në portin e Durrësit. Trupin është g
Tiranë, gjendet një kufomë e dekompozuar në Dajt Trupi i pa jetë i një personi është gjetur sot i dekompozuar në Dajt. Kufoma e seksit mashkull dhe rreth moshës 50-vjeça
Gjendet i vdekur në bunker 57-vjeçari Një 57-vjeçar është gjetur i vdekur në një bunker në qytetin e Vlorës. Trupi i pajetë i Astrit Musait është gjetur në la