999 rezultate për

kufinjve

Haradinaj i çon selam Hashimit nga Vlora: Kufijtë nuk ndryshohen, janë vendosur me luftë (VIDEO) Kryeministri Ramush Haradinaj ka reaguar sërish ndaj debatit të madh për cështjen e kufinjve mes Kosovës dhe Serbisë gja
Bushati: Dënojmë çdo qëndrim që flet për ndryshim të kufinjve me Greqinë Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati, ka folur në Komisionin për Politikën e Jashtme në Kuvend për d
Pakti i kufinjve me Greqinë, rinisin negociatat Ministri i Jashtëm Edmond Haxhinasto konfirmon se Tirana dhe Athina zyrtare kanë filluar negociatat për nënshkrimin e nj