999 rezultate për

kudo

Pas shumë dekadash, dizajni që do shihni përsëri kudo përgjatë vitit 2021 (FOTO LAJM) Një herë në vitet ’60 dhe më pas në vitet ’90, dizajnin “tie-dye” ose atë "të bojës së hedhur në copë", e lidhim me disa
Gati për zgjedhje! Pas Idrizit, Lulzim Basha arrin marrëveshje edhe me Fatmir Mediun Ka përfunduar me dakordësi takimi mes Lulzim Bashës dhe Fatmir Mediut, kreu i PR-së, mbajtur në selinë blu. Në një ko
Vajzës i kthehet në "makth" 61-vjeçari, e përndiqte kudo Policia ka arrestuar një 61-vjeçar pas denoncimit të një vajze të re e cila thotë se është përndjekur në mënyrë të vazhd
Moti i keq pushton Shqipërinë, kudo reshje intensive Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Gjatë pasdites vranësirat do të jenë më të
Biden bën xhiron e botës, detaji në çorape që u komentua kudo Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara ka tërheqer vëendjen e mediave. Joe Biden u shfaq në një takim në qytetin
"Aksion për gjetjen e të zhdukurve", Lleshaj: Ka kudo, jo vetëm në Vlorë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sot nga Vlora për një aksion në të gjithë vendin kundër krimit. “Jam në
Interi në krizë rezultatesh, Stresi tregon dashurinë për klubin zikaltër (FOTO LAJM) Interi po kalon një krizë të thellë rezultatesh ku nuk fiton prej 4 ndeshjes mes kampionatit dhe Championsit ku rrezikoj
Banesa të rrënuara dhe kudo gërmadha, pamjet e trishta nga Turqia (FOTO LAJM) Pamjet e rënda që vijnë nga Turqia kanë bërë shumë shpejt xhiron e botës. Pallate të shkatërruara, makina të shtypur
Rama flet para fëmijëve në Lezhë: E di që janë të bezdisshme maskat Kryeministri Rama ka qënë prezent në një shkollë në një shkollë në Lezhë ku u ka folur fëmijëve për mbajten e maskave.
Maska në makina, rrugë dhe kudo: Cilat rregulla do ndiqen nga dita e nesërme Ditën e nesërme do të hyjë në fuqi vendimi i qeverisë për vendosjen me detyrim të maskës në ccdo ambient të hapur, të mb
Basha sulmon qeverinë: Ajo që po ndodh në Ballsh ndodh kudo, familjet kanë arritur falimentimin Kreu i opozitës Lulzim Basha në një dale për mediat ka folur lidhur me situatën aktuale të naftëtarëve të Ballshit por e
Maskë kudo nga e enjtja, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vetëm dy ditë para vendosjes me ligj për maskën në ccdo ambient, ka dalë me
Kudo me maskë?! Mjeku Koni: Masë e palogjikshme Mjeku urolog Artan Koni sa i përket situatës së Covid dhe trajtimit mjekësor u shpreh se "të gjithë pacientët duhet të m
Me maskë kudo, kur do të nisë vendosja e gjobave Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka njoftuar në një konferencë për shtyp se nga dita e enjte do të nisë zbatimi i ur
Rama tregon masën ekstreme: Maska do të jetë e detyrueshme kudo Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka deklaruar se që nga java e ardhshme, maska do të jetë e detyrueshme
Artan Hoxha “zbërthen” atentatin ndaj Preng Gjinit: Të vrasim kudo që të jesh Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat
Shpërthimi në Bejrut: Gruaja heroinë i shpëton jetën burrit të ngecur nën rrënoja Ditën e djeshme Bejrut u shkretua nga një shpërthim i fuqishëm i cili ka shkaktuar 108 viktima, e mbi 4000 të plagosur.
Të paktën 100 viktima nga shpërthimi në Beirut, shpallet gjendja e jashtëzakonshme për dy javë Libani është në zi pas një shpërthimi të madh në kryeqytetin e tij Beirut, i cili vrau të paktën 100 njerëz dhe plagosi
Ndaluan muzikën kudo pas orës 20:00, Bino zbardh pse u mor ky vendim nga qeveria Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar më herët gjatë ditës se, me vendim të qeverisë, ndalohet hapja
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë kudo Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin