999 rezultate për

kuci

Ky është 32 vjeçari që u ekzekutua me breshëri plumbash në Durrës Personi që shihni në foto është Ilir Kuçi, i cili u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit. Ilir Kuçi, ng
Viktima e atentatit në Durrës, baba i një djali, e qëlluan te dera e lokalit të tij Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ekzekutimin mafioz mbrëmjen e sotme të 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edh
"Xhaxhai im u arratis dhe në Rodezi shërbeu si truprojë e Mbretit Leka e I", del dëshmia e rrallë Publikohet historia e panjohur të familjes së njohur shkodrane, Kuçi, ku njëri nga djemtë e saj, Hamzai, pasi ishte shko
Hetoi lidhjet e politikës me mafien, rrëfehet autori që eliminoi gazetarin bashkë me të fejuarën Rreth dy vjet pas vrasjes së gazetarit investigativ sllovak Jan Kuciak dhe së fejuarës së tij Martina Kusnirova dorasi i
Gruaja shqiptare rrëfen momentet tronditëse: Ia vranë djalin dhe të shoqin para syve “Historia ime” ka sjellë sot një ngjarje të rëndë të ndodhur në 1 Tetor të vitit 2019. Konflikti për pronën, i mori jetë
Shkuan të grabisnin shtëpinë me hanxhar me vete, kapen 3 anëtarë të "Hellbanianz" Të armatosur dhe me hanxharë, tre shqiptarë janë arrestuar teksa kanë sulmuar një shtëpi në veri të Londrës që ishte shn
Nga tmerret tek ekzekutimet pa gjyq, rrëfimi: Ju tregoj persekucionin 45-vjeçar ndaj familjeve patriotike të Vermoshit Te dhimbshme kujtimet e Nikoll Pjetër Hysaj (Gjeka) me origjinë nga Vermoshi dhe me banim në Michigan të SHBA ku është v
3 viktima për 1 gardh: Mbyllet dera e shtëpisë në Mat Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në fshatin Xibër të Klosit, ku vëllai vrau vëllain dhe nipin. Sali D
Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
DETAJE/ Autori i tragjedisë në Mat kishte pirë alkool, si bashkëshortja i fshehu armën Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja tragjike në Mat. Tre persona të familjes Dakuci në Xibër të Klosit humb
Njëri në Tiranë e tjetri në Klos, vëllezërit Dakuci të ndarë edhe në varr Edhe në varr, vëllezërit Dakuçi janë ndarë. Kujtimi dhe Flogerti janë varrosur në Tiranë ndërkohë që Sali Dakuci në fsha
Vrau vëllanë dhe nipin për gardhin! Dy familjet frikë nga hakmarrj Dy nga viktimat e masakrës në Xibër të Klosit do të varrosen në Tiranë. Trupat e pajetë janë tërhequr nga motra e viktim
Vetëm 20 vjeç, ky është i riu që u vra nga xhaxhai për tokat në Mat (FOTO LAJM) Tronditëse është ngjarja e ndodhur sot në Mat, ku për një copë tokë humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ngjarja
Rëndohet bilanci në Mat: Babë e bir ekzekutohen për pronën, autori vret veten Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në MAt, ku si pasojë e një sherri mes dy vëllezërve janë sh
Shpëtuan 5 të rinj nga vdekja, jepet nënshtetësia italiane e nderit 5 shqiptarëve (FOTO LAJM) Pesë emigrantë kosovarë Laurat Hoti, Florim Bytyci, Burim Kuci, Ilir Lekaj e Lulzim Bytyci, që prej disa vitesh jetojnë
Udhëtonin me bicikletë, u dalin para arinjtë në Malin e Sharrit (VIDEO) Malet e Sharrit janë të pasura me florë dhe faunë, që krijon një parajsë për sportistët ekstremë sikur biciklistët e Suh
Prokurori Nakuçi mund të pushohet nga puna për shkak të Shullazit Seanca në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit ndaj Prokurorit të Krimeve të Rënda Ened Nakuçi u fokusua kryesisht në kr
Si eskaloi situata kur Kabashi i akuzoi si tradhëtarë Hajredin Kuçin dhe Nait Hasanin Në 20-vjetorin e masakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i
21 vite nga ofensiva serbe në Jabllanicë Më 24 prill 1998 filloi ofensiva e madhe ushtarako-policore për marrjen e pikës strategjike në rrafsh të Dukagjinit, atë
Edhe një komandant nga Suhareka ftohet në Hagë Ish-shefi i Shtabit të Përgjitshëm të Operativës së Brigadës 123 në Suharekë, Agim Kuçi, është i ftuari i radhës nga Gjy