E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

kualjarela

Rekordi dhe urimi i veçantë, Quagliarella: Dridhem vetëm kur dëgjoj emrin e Batistutës (FOTO LAJM) Fabio Kualjarela është njeriu i momentit në Serie A. Sulmuesi i Sampdorias shënoi një dygolësh në fitoren 4-0 kundër Udi
Torino i frikshëm në shtëpi, Kualjarela dopietë (VIDEO) Torino është i frikshëm në shtëpi. Granatat kanë qenë më kërkues, duke e shfrytëzuar në maksimum faktorin fushë, i mbësh
Dëmtohet sërish Kualjarela Dëmtohet sërish sulmuesi i Juventusit, Fabio Kualjarela. Futbollisti bardhezi ka lënë stërvitjen para kohe për shkak të
Kualjarela drejt Milanit I gjithë klubi i Milanit është në ankth rreth asaj që mund të ndodhë me futbollistin e saj, Antonio Kasano dhe shpreson
Kualjarela: Kerkoj te luaj ne nje skuader te madhe Skuadra e Udinezes nuk ka asnjë objektiv për fundimin e këtij sezoni, dhe e gjithë vëmendja &eu