999 rezultate për

kualitet

Gjërat që duhet t’i bëni para se të filloni vrapimin Nëse keni vendosur të krijoni një formë të trupit dhe të filloni të vraponi çdo ditë, duhet t'i keni parasysh disa gjëra
Ndeshjet pa tifozë, Lampard pret rënie të kualitetit Trajneri anglez, i cili aktualisht është në krye të stolit të Chelsea, Lampard, beson se mungesa e tifozëve do të bëjë q
Zidane: Vinicius ka shumë kualitet, është koha të punojë Zizu beson se Vini ka shumë për t’i dhënë Real Madridit. Vinicius Junior, 19-vjeçar, nuk është duke e gjetur shpesh r
Nëse keni këto kualitete atëherë jeni person i rritur dhe i matur Të arrini pubertetin apo moshën legale, nuk do të thotë që automatikisht jeni person i matur dhe i rritur. Disa njerë
ShMP "Jahja Kemal" organizon turne ndërkombëtar në shah "Kualiteti 2019" Shahu në ShMP "Jahja Kemal" filloi të futet në vitin 2012. Fillimisht kjo lojë ishte në kuadër të klubit të shahut, kurs
Chellandes: Nuk kemi qenë në kualitet të mirë sot Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është deklaruar pas barazimit 1-1 të Kosovës me Bullgarinë në stad
Rudi Vata: S’kemi kualitetin që kishim në 2016 I ftuar në studion e emisionin "Ëndërr Kuqezi" në RTSH, ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata ka folur për gjendjen aktua
Cungu: Duhet të marrim më shumë përgjegjësi, Rama ka kualitet Trajneri Armando Cungu nuk mendon aspak për kërkesën e numrit një të klubit, por vetëm për ndeshjet e radhës dhe pikët n
Bëhuni gati, sot nisin reshjet në Kosovë Të mërkurën një front i ftohtë pritet të kaloj mbi vendin tonë duke sjell vranësira, e vende-vende mundësi për riga loka
Kantautori injoron publikisht këngën më të klikuar shqiptare: "Të ka lali shpirt, pa kualitet" Genc Salihu u bë edhe më shumë i njohur në Shqipëri pasi u bë pjestar i jurisë në The Voice. Ama i ftuar këtë herë n
Ismaili jep një premtim: Për 22 muaj ndërtohet spitali Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili dhe drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar, Basri Sejdiu vizituan sot pu
Di Francesco: Nuk kemi akoma kualitetin e duhur për të fituar titull Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco e pranon se skuadra e tij ende nuk është e gatshme për titullin e Serie A. Rom
Vaverde nuk ka dyshim tek kualiteti i Suarezit: Mbetet "vrasës" Luis Suarez po kalon periudhën më të errët në La Liga që nga ardhja e tij në Spanjë. Uruguaiani sërish nuk e ka gjetur r
Kroos optimist: Kemi kualitetet për të fituar çdo trofe ku marrim pjesë Toni Kroos ka dhënë një intervistë për televizionin e klubit, Real Madrid TV. Mesfushori Gjerman foli për 4 vitet e kalu
"Goal.com"/ Mustafi, prova se paraja mund të blejë kualitetin Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi është ambientuar mjaft mirë në skuadrën e Arsenalit, duke qenë të pathyeshëm në qen
Super talenti i Juves mund të hyjë në histori, ja pse Mund të bëhet futbollisti i parë që debuton në shekullin e ri në Serinë A. Moises Bioty Kean, sulmues 16 vjeçar i bardhe
Kroos: Zidane ka kualitet të madh Toni Kroos i ka dalë në ndihmë trajnerit Zinedine Zidane, për të cilin është shprehur se është duke bërë punë të mirë në
Kovacic: Kemi shumë mungesa Mesfushori i Kroacisë, Mateo Kovacic, ka folur për mediat para ndeshjeve ndaj Kosovës dhe Finlandës. Ai nuk i ka përb
De Boer: Ndaj Romës do tregojmë forcën tonë Trajneri i Interit, Frank De Boer ka folur para ndeshjes së radhës ndaj Romës në kampionat. Strategu italian është i qet
Gjermani-Itali, Joachim Low na surprizon Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka vlerësuar përfaqësuesen italiane duke thënë se ‘axurrët’ janë akoma më të fortë se