999 rezultate për

kualifikohen

Zyrtare: Porto dhe Schalke 04 kualifikohen në fazën tjetër të Championsit Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit të Champions Leagues të grupit D. Këtë grup e ka fituar Porto më 16 pikë, duke fitu
Zyrtare: Roma dhe Reali kualifikohen në fazën tjetër të Championsit Roma dhe Real Madrid kanë siguruar kualifikimin për në 1/8 e finales, pasi që CSKA Moska humbi 2-1 kundër Viktoria Plzen
Lajm i tmerrshëm për Khabib dhe McGregor, skualifikohen nga UFC? Dënimi i dy luftëtarëve, Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor është zgjatur nga Komisioni i Sportit në Nevada pas dën
Nëse e bëni këtë gabim, skualifikoheni menjëherë nga Llotaria Amerikane Lotaria Amerikane u hap zyrtarisht më 3 tetor dhe shqiptarët që aplikojnë janë të shumtë. Ambasada Amerikane, më shumë s
Të gjitha skenaret, çfarë duhet të ndodhë sonte që Messi dhe Argjentina të kualifikohen Nuk ka rëndësi se çfarë kanë bërë deri më tani, për Argjentinën dhe Messin, vendimtare për Kupën e Botës do të jetë ajo
Vendim i rëndësishëm: Ja kush nuk përfitojnë më azil në Amerikë Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, Jeff Sessions, vendosi që viktimat e abuzimit në familje dhe të dhunës
Keni fituar Lotarinë? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm për vizat Nëse jeni shpallur fitues të Lotarisë Amerikane, ambasada ka një njoftim të rëndësishëm. Njoftimi i Ambasadës
Milan e mbyll sezonin me fitore, kualifikohen në Europa League (VIDEO) Milani e ka mbyllur sezonin 2017/18 duke dhuruar spektakël dhe magji për tifozët e tyre, pasi fituan 5-1 kundër Fiorenti
Mesfushori i Manchester Cityt transferohet tek Interi nëse kualifikohen në Champions Sezoni i ri i Interit varet vetëm nga kualifikimi ose jo për në Champions League për sezonin tjetër. Nëse arrijnë të
Pallotta ka një premtim për tifozët nëse kualifikohen në finale James Pallotta ka marrë gjithë vëmendjen pas fitores historike që Roma arriti ndaj Barcelonës. Ai, në festimet e fit
De Biasi: Juventusi dhe Roma nuk kanë asnjë shans të kualifikohen në Champions Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, në një intervistë për “TuttoMercatoweb” nuk i ka dhënë asnjë shans
Del Piero: Juventus dhe Roma mund të kualifikohen më tej në Champions Alessandro Del Piero këmbëngul se Juventusi dhe Roma ka një pikë shprese për një kualifikim të mëtejshëm në Champions Le
Lazio e Strakoshës shpartallon rumunët dhe kualifikohen më tej (VIDEO) Lazio ka shpartalluar Steauan e Bukureshtit me shifrat 5-1 në "Olimpico", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa League.
Formacionet zyrtare: Liverpool - Spartak Moscow Liverpooli dhe Spartak Moscow përballen me njëra-tjetrën në "Anfield Road" për ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të U
Champions League / Fati i tre skuadrave në grupin E, shikoni si kualifikohen Nuk është vendosur asgjë për fatin e skuadrave që janë në grupin E. Liverpooli, Sevilla dhe Spartaku i Moskës kanë shans
8 ekipet e para që kualifikohen në fazën tjetër (FOTO LAJM) Teksa u luajtën sfidat e grupeve A, B, C dhe D, kanë marrë formë përfundimtare edhe renditjet e këtyre grupeve. Këto
Futbolli do të humbasë qindra miliona euro nëse këto yje nuk kualifikohen në Kupën e Botës Janë disa yje të futbollit që rrezikojnë të mos marrin pjesë në fazën finale të Kupës së Botës që do të zhvillohet verën
ALUIZNI/Skualifikohen 405 objekte pa leje, shkak kriteret ALUIZNI ka publikuar të dhënat mbi proçesin e legalizimeve për vitin 2016-2017. Sipas të dhënave gjatë vitit 2016 janë p
"Mbretërit" kualifikohen tutje (VIDEO) Real Madridi ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme në udhëtim te Sportingu në Lisbonë, me rezultat 1:2.
Liga e Kampioneve / Ja 4 skuadrat që kualifikohen në turin tjetër Arsenali, PSG, Atletiko Madrid dhe Bajern Mynih janë katër skuadrat që kanë siguruar sot kualifikimin e mëtejshëm në Lig